Мобилна

Цена на уред 13.176 ден. во A1 Ultra M

Xiaomi Note 12 Pro 5G +Amazfit Watch3

Прочитај повеќе
6.67" FHD+ Flow AMOLED, 120Hz
Octa-core
50+8+2MP rear + 16MP front
6 GB / 128 GB
5000 mAh
онлајн попуст 3.000 ден.
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
6.67" FHD+ Flow AMOLED, 120Hz
Octa-core
50+8+2MP rear + 16MP front
6 GB / 128 GB
5000 mAh
боја: Black

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Тарифа
A1 Ultra M
Промени тарифа
1.199 ден./мес.
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена на уред
669 ден. x 24 рати

549 ден. x 24 рати

Тарифа: A1 Ultra M
1.199 ден./мес.
Цена

669 ден. x 24 рати

549 ден. x 24 рати

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Xiaomi Note 12 Pro 5G +Amazfit Watch3

Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Основна цена
24.999денари
Припејд
26.999денари
Цена само за уред
26.999денари

Одбери

Xiaomi Note 12 Pro 5G +Amazfit Watch3

Што има во кутијата?
  • Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G
  • Адаптер
  • Кабел за полнење
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Основни карактеристики
  • 6.67" FHD+ Flow AMOLED, 120Hz
  • Octa-core
  • 50+8+2MP rear + 16MP front
  • 6 GB / 128 GB
  • 5000 mAh
162.9767.9 mm
Детални карактеристики
Мрежа GSM/HSPA/LTE/5G
Тип на SIM Dual Nano SIM
Екран FHD+ Flow AMOLED, 120Hz
Големина на екранот 6.67”
Камера 50+8+2MP
Оперативен систем Android
CPU Octa-core
Вградена меморија 128 GB
RAM меморија 6 GB
Батерија 5000 mAh
Македонско мени Yes
Телефонот работи само со А1 SIM картичка No
Предна камера 16MP
Димензии 162.9 × 76 × 7.9 mm
Тежина 187g
Гаранција 24

Xiaomi Note 12 Pro 5G +Amazfit Watch3

Гаранција и сервис
24
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Xiaomi Note 12 Pro 5G +Amazfit Watch3, контактирајте го овластениот сервисер.

Xiaomi Note 12 Pro 5G +Amazfit Watch3

Оценка од корисници

Има вкупно 0 рецензии за овој уред

0
0
0
0
0
0