Мобилна

Цена на уред 4.056 ден. во A1 Ultra M

Vivo Y36 8/256

Vivo Y36 8/256 е елегантен и моќен паметен телефон дизајниран да им обезбеди на корисниците врвно мобилно искуство. Со поврзувањето со 5G, корисниците можат да уживаат во поголема брзина на интернет и беспрекорен мултимедијален пренос. Уредот може да се пофали со живописен и извонреден екран, што го прави идеален за игри, гледање видеа и прелистување.

Опремен со висококвалитетна камера, Vivo Y36 8/256 снима неверојатни фотографии и видеа, осигурувајќи дека корисниците можат да го документираат секој момент со јасност. Неговиот моќен процесор и RAM меморијата обезбедуваат непречено извршување на повеќе задачи и ефикасни перформанси. Дополнително, паметниот телефон нуди стилски и ергономски дизајн, што го прави естетски пријатен и удобен за користење.

Прочитај повеќе
6.64" LCD FHD+ Display
5000 mAh
8GB / 256GB
Octa-core
50+2+2MP rear + 16MP front
онлајн попуст 5.000 ден.
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
6.64" LCD FHD+ Display
5000 mAh
8GB / 256GB
Octa-core
50+2+2MP rear + 16MP front
боја: Black

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Тарифа
A1 Ultra M
Промени тарифа
1.199 ден./мес.
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена на уред
379 ден. x 24 рати

169 ден. x 24 рати

Тарифа: A1 Ultra M
1.199 ден./мес.
Цена

379 ден. x 24 рати

169 ден. x 24 рати

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Vivo Y36 8/256

Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Основна цена
17.999денари
Припејд
19.999денари
Цена само за уред
19.999денари

Одбери

Vivo Y36 8/256 е елегантен и моќен паметен телефон дизајниран да им обезбеди на корисниците врвно мобилно искуство. Со поврзувањето со 5G, корисниците можат да уживаат во поголема брзина на интернет и беспрекорен мултимедијален пренос. Уредот може да се пофали со живописен и извонреден екран, што го прави идеален за игри, гледање видеа и прелистување.

Опремен со висококвалитетна камера, Vivo Y36 8/256 снима неверојатни фотографии и видеа, осигурувајќи дека корисниците можат да го документираат секој момент со јасност. Неговиот моќен процесор и RAM меморијата обезбедуваат непречено извршување на повеќе задачи и ефикасни перформанси. Дополнително, паметниот телефон нуди стилски и ергономски дизајн, што го прави естетски пријатен и удобен за користење.

Vivo Y36 8/256

Што има во кутијата?
  • Vivo Y36 8/256
  • Адаптер
  • Кабел за полнење
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Основни карактеристики
  • 6.64" LCD FHD+ Display
  • 5000 mAh
  • 8GB / 256GB
  • Octa-core
  • 50+2+2MP rear + 16MP front
164.0676.178.07 mm
Детални карактеристики
Мрежа GSM/HSPA/LTE
Тип на SIM Dual Nano SIM
Екран LCD FHD+ Display (2388 × 1080)
Големина на екранот 6.64”
Камера 50+2+2MP
Оперативен систем Android
CPU Octa-core
Вградена меморија 256 GB
RAM меморија 8 GB
Батерија 5000 mAh
Македонско мени Yes
Телефонот работи само со А1 SIM картичка No
Предна камера 16MP
Димензии 164.06 × 76.17 × 8.07 mm
Тежина 202g
Гаранција 24
Гаранција и сервис
24
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Vivo Y36 8/256, контактирајте го овластениот сервисер.

Vivo Y36 8/256

Оценка од корисници

Има вкупно 2 рецензии за овој уред

2
0
0
0
0
5
19.12.2023

Дали Ви помогна оваа рецензија?
07.12.2023

Дали Ви помогна оваа рецензија?