Мобилна

Цена на уред 5.999 ден. во A1 Ultra M

Vivo Y22s 6/128

Прочитај повеќе
6.55" LCD Display HD+
Octa-core
50+2+2MP rear + 8MP front
6GB / 128GB
5000 mAh
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
6.55" LCD Display HD+
Octa-core
50+2+2MP rear + 8MP front
6GB / 128GB
5000 mAh
боја: Dark Blue

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Тарифа
A1 Ultra M
Промени тарифа
1.199 ден./мес.
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена на уред

250 ден. x 24 рати

Тарифа: A1 Ultra M
1.199 ден./мес.
Цена

250 ден. x 24 рати

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Vivo Y22s 6/128

Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Основна цена
14.999денари
Припејд
16.999денари
Цена само за уред
16.999денари

Одбери

Vivo Y22s е телефон кој доаѓа со привлечен дизајн, убав и ергономски обликуван за добро држење. Камерата го снима секој момент со остри детали, дури и ноќе и повторно ги доживува најдобрите моменти во животот. Уживајте во импресивните перформанси што му овозможуваат на вашиот телефон да извршува повеќе апликации лесно, непречено и без задоцнување.

Vivo Y22s 6/128

Што има во кутијата?
  • Vivo Y22s 6/128
  • Адаптер за полнење
  • Кабел за полнење
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Основни карактеристики
  • 6.55" LCD Display HD+
  • Octa-core
  • 50+2+2MP rear + 8MP front
  • 6GB / 128GB
  • 5000 mAh
8.38 mm
76.10 mm
164.30 mm
Детални карактеристики
Мрежа GSM/HSPA/LTE
Тип на SIM Dual Nano SIM
Екран LCD HD+ Display (1612×720)
Големина на екранот 6.55”
Камера 50+2+2MP
Оперативен систем Android
CPU Octa-core
Вградена меморија 128 GB
RAM меморија 6 GB
Батерија Li-Po 5000 mAh
Македонско мени Yes
Телефонот работи само со А1 SIM картичка No
Предна камера 8MP
Димензии 164.30 x 76.10 x 8.38 mm
Тежина 192g
Гаранција 24
Гаранција и сервис
24
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Vivo Y22s 6/128, контактирајте го овластениот сервисер.

Vivo Y22s 6/128

Оценка од корисници

Има вкупно 1 рецензии за овој уред

1
0
0
0
0
5
FleeliTag
14.06.2024

Дали Ви помогна оваа рецензија?