Мобилна

Цена на уред 4.056 ден. во A1 Ultra M

Vivo Y17s 6/128

Vivo Y17s 6/128 е стилски паметен телефон дизајниран да ги задоволи барањата на современите корисници. Со дарежливи 6 GB RAM и пространа внатрешна меморија од 128 GB, овој уред обезбедува непречено извршување на повеќе задачи и обезбедува доволно простор за вашите апликации, фотографии и мултимедијални содржини.

Смартфонот е опремен со живописен дисплеј што го подобрува вашето доживување при гледањето, без разлика дали гледате видеа, прелистувате или играте. Напојуван од одличен процесор, Vivo Y17s 6/128 обезбедува сигурни перформанси за вашите секојдневни задачи и потреби за забава.

Прочитај повеќе
6.56" LCD Display
Octa-core
50+2+2MP rear + 8MP front
6GB / 128GB
5000 mAh
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
6.56" LCD Display
Octa-core
50+2+2MP rear + 8MP front
6GB / 128GB
5000 mAh
боја: Forest Green

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Тарифа
A1 Ultra M
Промени тарифа
1.199 ден./мес.
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена на уред

169 ден. x 24 рати

Тарифа: A1 Ultra M
1.199 ден./мес.
Цена

169 ден. x 24 рати

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Vivo Y17s 6/128

Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Основна цена
12.999денари
Припејд
14.999денари
Цена само за уред
14.999денари

Одбери

Vivo Y17s 6/128 е стилски паметен телефон дизајниран да ги задоволи барањата на современите корисници. Со дарежливи 6 GB RAM и пространа внатрешна меморија од 128 GB, овој уред обезбедува непречено извршување на повеќе задачи и обезбедува доволно простор за вашите апликации, фотографии и мултимедијални содржини.

Смартфонот е опремен со живописен дисплеј што го подобрува вашето доживување при гледањето, без разлика дали гледате видеа, прелистувате или играте. Напојуван од одличен процесор, Vivo Y17s 6/128 обезбедува сигурни перформанси за вашите секојдневни задачи и потреби за забава.

Vivo Y17s 6/128

Што има во кутијата?
  • Vivo Y17s 6/128
  • Адаптер
  • Кабел за полнење
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Основни карактеристики
  • 6.56" LCD Display
  • Octa-core
  • 50+2+2MP rear + 8MP front
  • 6GB / 128GB
  • 5000 mAh
163.7475.438.09 mm
Детални карактеристики
Мрежа GSM/HSPA/LTE
Тип на SIM Dual Nano SIM
Екран LCD Display (1612 × 720)
Големина на екранот 6.56”
Камера 50+2+2MP
Оперативен систем Android
CPU Octa-core
Вградена меморија 128 GB
RAM меморија 6 GB
Батерија 5000 mAh
Македонско мени Yes
Телефонот работи само со А1 SIM картичка No
Предна камера 8MP
Димензии 163.74 × 75.43 × 8.09 mm
Тежина 186g
Гаранција 24
Гаранција и сервис
24
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Vivo Y17s 6/128, контактирајте го овластениот сервисер.

Vivo Y17s 6/128

Оценка од корисници

Има вкупно 0 рецензии за овој уред

0
0
0
0
0
0