Мобилна

Цена на уред 40.056 ден. во A1 Ultra XL

Samsung Galaxy S24 5G 256GB

Прочитај повеќе
50+10+12MP rear + 12MP front
6.2" AMOLED 2X, FHD+ Display
Deca Core
8GB / 256GB
4000 mAh
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
50+10+12MP rear + 12MP front
6.2" AMOLED 2X, FHD+ Display
Deca Core
8GB / 256GB
4000 mAh
боја: Marble Gray

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Тарифа
A1 Ultra XL
Промени тарифа
1.699 ден./мес.
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена на уред

1.669 ден. x 24 рати

Тарифа: A1 Ultra XL
1.699 ден./мес.
Цена

1.669 ден. x 24 рати

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен

A1 Ultra XS

549 ден./мес.

Препорачана тарифа
 
 
6GB
 
национален интернет 
 
 
  
  
Неограничени
 
национални минути 
  
 
 
  
  
Осигурување
 
на екран
 
1 месец бесплатно
 

Цена за Samsung Galaxy S24 5G 256GB

2.378 ден. x 24 рати
Одбери

A1 Ultra S

999 ден./мес.

Препорачана тарифа
 
 
60GB
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 50GB 
  
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
 
 
  
  
Осигурување
 
на екран
 
1 месец бесплатно
 

Цена за Samsung Galaxy S24 5G 256GB

2.211 ден. x 24 рати
Одбери

A1 Ultra M

1.199 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 100GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
 
 
  
  
Осигурување
 
на екран
 
3 месеци бесплатно
 

Цена за Samsung Galaxy S24 5G 256GB

2.086 ден. x 24 рати
Одбери

A1 Ultra L

1.399 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 100GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
50 минути
 
меѓународни разговори 
  
Осигурување
 
на екран
 
6 месеци бесплатно
 

Цена за Samsung Galaxy S24 5G 256GB

1.878 ден. x 24 рати
Одбери

A1 Ultra XL

1.699 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 200GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
100 минути
 
меѓународни разговори 
  
Осигурување
 
на екран
 
12 месеци бесплатно
 

Цена за Samsung Galaxy S24 5G 256GB

1.669 ден. x 24 рати
Одбрано
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Samsung Galaxy S24 5G 256GB

Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.

A1 Ultra XS

549 ден./мес.

Препорачана тарифа
 
 
6GB
 
национален интернет 
 
 
  
  
Неограничени
 
национални минути 
  
 
 
  
  
Осигурување
 
на екран
 
1 месец бесплатно
 

Цена за Samsung Galaxy S24 5G 256GB

2.378 ден. x 24 рати
Одбери

A1 Ultra S

999 ден./мес.

Препорачана тарифа
 
 
60GB
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 50GB 
  
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
 
 
  
  
Осигурување
 
на екран
 
1 месец бесплатно
 

Цена за Samsung Galaxy S24 5G 256GB

2.211 ден. x 24 рати
Одбери

A1 Ultra M

1.199 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 100GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
 
 
  
  
Осигурување
 
на екран
 
3 месеци бесплатно
 

Цена за Samsung Galaxy S24 5G 256GB

2.086 ден. x 24 рати
Одбери

A1 Ultra L

1.399 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 100GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
50 минути
 
меѓународни разговори 
  
Осигурување
 
на екран
 
6 месеци бесплатно
 

Цена за Samsung Galaxy S24 5G 256GB

1.878 ден. x 24 рати
Одбери

A1 Ultra XL

1.699 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 200GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
100 минути
 
меѓународни разговори 
  
Осигурување
 
на екран
 
12 месеци бесплатно
 

Цена за Samsung Galaxy S24 5G 256GB

1.669 ден. x 24 рати
Одбрано

A1 Senior

299 ден./мес.

Препорачана тарифа
 
 
500MB
 
национален интернет 
Неограничено
 
минути кон A1 
  
50
 
Минути кон останати нац. 
мрежи (фиксни/мобилни) 
50
 
SМЅ кон сите 
национални мрежи 

Цена за Samsung Galaxy S24 5G 256GB

/
Основна цена
58.999денари
Припејд
60.999денари
Цена само за уред
60.999денари

Одбери

Samsung Galaxy S24, врвот на иновациите на паметните телефони. Со својот врвен дизајн и напредни функции, Galaxy S24 го редефинира она што е можно во мобилната технологија. Со неверојатен Infinity-O дисплеј, S24 нуди живописни бои и јасни детали за извонредно доживување при гледањето како никогаш досега. Напојуван од најновиот процесор и 8GB RAM меморија, овој паметен телефон обезбедува екстремно брзи перформанси, без разлика дали се занимавате со повеќе задачи или играте. Снимајте го секој момент со неверојатни детали со задната камера со три леќи, додека предната камера гарантира секогаш да изгледате најдобро при селфи и видео повици. Подигнете го вашето мобилно искуство со Samsung Galaxy S24.

Samsung Galaxy S24 5G 256GB

Што има во кутијата?
  • Samsung Galaxy S24 5G 256
  • Кабел за полнење
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Основни карактеристики
  • 50+10+12MP rear + 12MP front
  • 6.2" AMOLED 2X, FHD+ Display
  • Deca Core
  • 8GB / 256GB
  • 4000 mAh
7.6 mm
70.6 mm
147.0 mm
Детални карактеристики
Мрежа GSM/HSPA/LTE/5G
Тип на SIM Dual Nano SIM & eSIM
Екран Dynamic AMOLED 2X, 120Hz, FHD+
Големина на екранот 6.2"
Камера 50+10+12MP
Оперативен систем Android
CPU Deca-Core
Вградена меморија 256 GB
RAM меморија 8 GB
Батерија 4000 mAh
Македонско мени Yes
Телефонот работи само со А1 SIM картичка No
Предна камера 12MP
Димензии 147.0 x 70.6 x 7.6 mm
Тежина 167g
Гаранција 24

Samsung Galaxy S24 5G 256GB

Гаранција и сервис
24
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Samsung Galaxy S24 5G 256GB, контактирајте го овластениот сервисер.

Samsung Galaxy S24 5G 256GB

Оценка од корисници

Има вкупно 0 рецензии за овој уред

0
0
0
0
0
0