Мобилна

Цена на уред 33.096 ден. во A1 Ultra XL

Samsung Galaxy S23 5G 128GB

Прочитај повеќе
50+10+12MP rear + 12MP front
Octa Core
8GB / 128GB
6.1" AMOLED 2X, FHD+ Display
Li-Ion 3900 mAh
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
50+10+12MP rear + 12MP front
Octa Core
8GB / 128GB
6.1" AMOLED 2X, FHD+ Display
Li-Ion 3900 mAh
боја: Phantom Black

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Тарифа
A1 Ultra XL
Промени тарифа
1.699 ден./мес.
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена на уред

1.379 ден. x 24 рати

Тарифа: A1 Ultra XL
1.699 ден./мес.
Цена

1.379 ден. x 24 рати

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Samsung Galaxy S23 5G 128GB

Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Основна цена
51.999денари
Припејд
53.999денари
Цена само за уред
53.999денари

Одбери

Samsung Galaxy S23 5G 128GB

Што има во кутијата?
  • Samsung Galaxy S23 5G 128GB
  • Кабел за полнење
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Основни карактеристики
  • 50+10+12MP rear + 12MP front
  • Octa Core
  • 8GB / 128GB
  • 6.1" AMOLED 2X, FHD+ Display
  • Li-Ion 3900 mAh
7.6 mm
70.9 mm
146.3 mm
Детални карактеристики
Мрежа GSM/HSPA/LTE/5G
Тип на SIM Dual Nano SIM & eSIM
Екран Dynamic AMOLED 2X, 120Hz, FHD+
Големина на екранот 6.1"
Камера 50+10+12MP
Оперативен систем Android
CPU Octa-core
Вградена меморија 128 GB
RAM меморија 8 GB
Батерија Li-Ion 3900 mAh
Македонско мени Yes
Телефонот работи само со А1 SIM картичка No
Предна камера 12MP
Димензии 146.3 x 70.9 x 7.6mm
Тежина 168g
Гаранција 24

Samsung Galaxy S23 5G 128GB

Гаранција и сервис
24
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Samsung Galaxy S23 5G 128GB, контактирајте го овластениот сервисер.


Видео Дата - сервис за мобилни телефони

ул. Рузвелтова бр. 72, 1000 Скопје, Македонија

Samsung Galaxy S23 5G 128GB

Оценка од корисници

Има вкупно 1 рецензии за овој уред

1
0
0
0
0
5
07.03.2023

Дали Ви помогна оваа рецензија?