Мобилна

Цена на уред 20.136 ден. во A1 Ultra M

Samsung Galaxy A55 5G 8/128

Прочитај повеќе
6.6" FHD+ Super AMOLED, 120 Hz
Octa core
50+12+5MP rear + 32MP front
8 GB / 128 GB
5000 mAh
онлајн попуст 3.000 ден.
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
6.6" FHD+ Super AMOLED, 120 Hz
Octa core
50+12+5MP rear + 32MP front
8 GB / 128 GB
5000 mAh
боја: Black

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Тарифа
A1 Ultra M
Промени тарифа
1.199 ден./мес.
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена на уред
958 ден. x 24 рати

839 ден. x 24 рати

Тарифа: A1 Ultra M
1.199 ден./мес.
Цена

958 ден. x 24 рати

839 ден. x 24 рати

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Samsung Galaxy A55 5G 8/128

Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Основна цена
31.999денари
Припејд
33.999денари
Цена само за уред
33.999денари

Одбери

Samsung Galaxy A55 5G 8/128

Што има во кутијата?
  • Samsung Galaxy A55 5G 8/128
  • Кабел за полнење
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Основни карактеристики
  • 6.6" FHD+ Super AMOLED, 120 Hz
  • Octa core
  • 50+12+5MP rear + 32MP front
  • 8 GB / 128 GB
  • 5000 mAh
77.4 mm
161.1 mm
Детални карактеристики
Мрежа GSM/HSPA/LTE/5G
Тип на SIM Dual Nano SIM & eSIM
Екран FHD+ Super AMOLED (1080x2340)
Големина на екранот 6.6"
Камера 50+12+5MP
Оперативен систем Android
CPU Octa-core
Вградена меморија 128 GB
RAM меморија 8 GB
Батерија 5000 mAh
Македонско мени Yes
Телефонот работи само со А1 SIM картичка No
Предна камера 32MP
Димензии 161.1 x 77.4 x 8.2 mm
Тежина 213g
Гаранција 24

Samsung Galaxy A55 5G 8/128

Гаранција и сервис
24
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Samsung Galaxy A55 5G 8/128, контактирајте го овластениот сервисер.


Видео Дата - сервис за мобилни телефони

ул. Рузвелтова бр. 72, 1000 Скопје, Македонија

Samsung Galaxy A55 5G 8/128

Оценка од корисници

Има вкупно 0 рецензии за овој уред

0
0
0
0
0
0