Мобилна

Цена на уред 18.456 ден. во A1 Ultra M

Samsung Galaxy A54 5G 8/128

Прочитај повеќе
5000 mAh
50+12+5MP rear + 32MP front
8 GB / 128 GB
6.4" FHD+ Super AMOLED, 120 Hz
Octa core
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
5000 mAh
50+12+5MP rear + 32MP front
8 GB / 128 GB
6.4" FHD+ Super AMOLED, 120 Hz
Octa core
боја: Black

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Тарифа
A1 Ultra M
Промени тарифа
1.199 ден./мес.
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена на уред

769 ден. x 24 рати

Тарифа: A1 Ultra M
1.199 ден./мес.
Цена

769 ден. x 24 рати

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Samsung Galaxy A54 5G 8/128

Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Основна цена
27.399денари
Припејд
28.899денари
Цена само за уред
28.899денари

Одбери

Samsung Galaxy A54 5G е телефон кој обезбедува моќ и перформанси. Неговиот осумјадрен процесор и 8 GB RAM меморија овозможуваат непречено и беспрекорно користење. Задната камера од 50+12+5MP и предната камера од 32MP лесно снимаат неверојатни фотографии и селфи. Телефонот може да се пофали со 6,4" FHD+ Super AMOLED дисплеј со стапка на освежување од 120 Hz, што дава јасни и живописни визуелни слики. И со батерија од 5000 mAh, Samsung Galaxy A54 5G ќе остане во чекор со вашиот зафатен начин на живот, обезбедувајќи ви ја енергијата што ви е потребна за да останете поврзани во текот на денот.

Samsung Galaxy A54 5G 8/128

Што има во кутијата?
  • Samsung Galaxy A54 5G 8/128
  • Кабел за полнење
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Основни карактеристики
  • 5000 mAh
  • 50+12+5MP rear + 32MP front
  • 8 GB / 128 GB
  • 6.4" FHD+ Super AMOLED, 120 Hz
  • Octa core
8.2 mm
76.7 mm
158.2 mm
Детални карактеристики
Мрежа GSM/HSPA/LTE/5G
Тип на SIM Dual Nano SIM & eSIM
Екран FHD+ Super AMOLED (1080x2340)
Големина на екранот 6.4"
Камера 50+12+5MP
Оперативен систем Android
CPU Octa-core
Вградена меморија 128 GB
RAM меморија 8 GB
Батерија Li-Po 5000 mAh
Македонско мени Yes
Телефонот работи само со А1 SIM картичка No
Предна камера 32MP
Димензии 158.2 x 76.7 x 8.2 mm
Тежина 202g
Гаранција 24

Samsung Galaxy A54 5G 8/128

Гаранција и сервис
24
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Samsung Galaxy A54 5G 8/128, контактирајте го овластениот сервисер.


Видео Дата - сервис за мобилни телефони

ул. Рузвелтова бр. 72, 1000 Скопје, Македонија

Samsung Galaxy A54 5G 8/128

Оценка од корисници

Има вкупно 12 рецензии за овој уред

12
0
0
0
0
5
abc123
05.07.2023

Дали Ви помогна оваа рецензија?
abc123
05.07.2023

Дали Ви помогна оваа рецензија?
abc123
05.07.2023

Дали Ви помогна оваа рецензија?
abc123
05.07.2023

Дали Ви помогна оваа рецензија?
24.11.2023

Дали Ви помогна оваа рецензија?
abc123
05.07.2023

Дали Ви помогна оваа рецензија?
abc123
05.07.2023

Дали Ви помогна оваа рецензија?
abc123
05.07.2023

Дали Ви помогна оваа рецензија?
abc123
05.07.2023

Дали Ви помогна оваа рецензија?
abc123
05.07.2023

Дали Ви помогна оваа рецензија?
abc123
05.07.2023

Дали Ви помогна оваа рецензија?
abc123
05.07.2023

Дали Ви помогна оваа рецензија?