Мобилна

Цена на уред 12.936 ден. во A1 Ultra M

Samsung Galaxy A34 5G 6/128

Прочитај повеќе
5000 mAh
48+8+5MP rear + 13MP front
6 GB / 128 GB
6.6" FHD+ Super AMOLED, 120 Hz
Octa core
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
5000 mAh
48+8+5MP rear + 13MP front
6 GB / 128 GB
6.6" FHD+ Super AMOLED, 120 Hz
Octa core
боја: Light Green

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Тарифа
A1 Ultra M
Промени тарифа
1.199 ден./мес.
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена на уред

539 ден. x 24 рати

Тарифа: A1 Ultra M
1.199 ден./мес.
Цена

539 ден. x 24 рати

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Samsung Galaxy A34 5G 6/128

Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Основна цена
21.799денари
Припејд
23.199денари
Цена само за уред
23.199денари

Одбери

Искусете ја моќта и стилот на Samsung Galaxy A34 5G. Неговиот 6,6 инчен FHD+ Super AMOLED дисплеј со стапка на освежување од 120 Hz обезбедува неверојатни визуелни слики што ги воодушевуваат очите. Осумјадрен процесор и 6GB RAM обезбедуваат беспрекорна употреба, додека задната камера од 48+8+5MP и предната камера од 13MP лесно снимаат прекрасни фотографии. Со складирање од 128 GB и батерија од 5000 mAh, Samsung Galaxy A34 5G е во чекор со вашиот зафатен начин на живот, обезбедувајќи моќ за да останете поврзани во текот на денот. Подгответе се да бидете импресионирани!

Samsung Galaxy A34 5G 6/128

Што има во кутијата?
  • Samsung Galaxy A34 5G 6/128
  • Кабел за полнење
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Основни карактеристики
  • 5000 mAh
  • 48+8+5MP rear + 13MP front
  • 6 GB / 128 GB
  • 6.6" FHD+ Super AMOLED, 120 Hz
  • Octa core
8.2 mm
78.1 mm
161.3 mm
Детални карактеристики
Мрежа GSM/HSPA/LTE/5G
Тип на SIM Dual Nano SIM
Екран FHD+ Super AMOLED (1080x2340)
Големина на екранот 6.6"
Камера 48+8+5MP
Оперативен систем Android
CPU Octa-core
Вградена меморија 128 GB
RAM меморија 6 GB
Батерија Li-Po 5000 mAh
Македонско мени Yes
Телефонот работи само со А1 SIM картичка No
Предна камера 13MP
Димензии 161.3 x 78.1 x 8.2 mm
Тежина 199g
Гаранција 24

Samsung Galaxy A34 5G 6/128

Гаранција и сервис
24
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Samsung Galaxy A34 5G 6/128, контактирајте го овластениот сервисер.


Видео Дата - сервис за мобилни телефони

ул. Рузвелтова бр. 72, 1000 Скопје, Македонија

Samsung Galaxy A34 5G 6/128

Оценка од корисници

Има вкупно 0 рецензии за овој уред

0
0
0
0
0
0