Мобилна

Цена на уред 8.856 ден. во A1 Ultra M

Samsung Galaxy A25 5G 6/128

Прочитај повеќе
6.5" Super AMOLED FHD+
Octa core
50+8+2MP rear + 13MP front
6GB / 128GB
5000 mAh
онлајн попуст 2.000 ден.
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
6.5" Super AMOLED FHD+
Octa core
50+8+2MP rear + 13MP front
6GB / 128GB
5000 mAh
боја: Blue

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Тарифа
A1 Ultra M
Промени тарифа
1.199 ден./мес.
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена на уред
449 ден. x 24 рати

369 ден. x 24 рати

Тарифа: A1 Ultra M
1.199 ден./мес.
Цена

449 ден. x 24 рати

369 ден. x 24 рати

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Samsung Galaxy A25 5G 6/128

Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Основна цена
19.799денари
Припејд
20.799денари
Цена само за уред
20.799денари

Одбери

Искусете ја моќта и стилот на Samsung Galaxy A25 5G. Неговиот 6,5 инчен FHD+ Super AMOLED дисплеј обезбедува неверојатни визуелни слики што ги воодушевуваат очите. Осумјадрен процесор и 6GB RAM обезбедуваат беспрекорна употреба, додека задната камера од 50+8+2MП и предната камера од 13MP лесно снимаат прекрасни фотографии. Со складирање од 128 GB и батерија од 5000 mAh, Samsung Galaxy A25 5G е во чекор со вашиот зафатен начин на живот, обезбедувајќи моќ за да останете поврзани во текот на денот. Подгответе се да бидете импресионирани!

Samsung Galaxy A25 5G 6/128

Што има во кутијата?
  • Samsung Galaxy A25 5G 6/128
  • Кабел за полнење
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Основни карактеристики
  • 6.5" Super AMOLED FHD+
  • Octa core
  • 50+8+2MP rear + 13MP front
  • 6GB / 128GB
  • 5000 mAh
8.3 mm
76.5 mm
161 mm
Детални карактеристики
Мрежа GSM/HSPA/LTE/5G
Тип на SIM Dual Nano SIM
Екран Super AMOLED FHD+
Големина на екранот 6.5"
Камера 50+8+2MP
Оперативен систем Android
CPU Octa-core
Вградена меморија 128 GB
RAM меморија 6 GB
Батерија 5000 mAh
Македонско мени Yes
Телефонот работи само со А1 SIM картичка No
Предна камера 13MP
Димензии 161 x 76.5 x 8.3 mm
Тежина 197g
Гаранција 24

Samsung Galaxy A25 5G 6/128

Гаранција и сервис
24
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Samsung Galaxy A25 5G 6/128, контактирајте го овластениот сервисер.


Видео Дата - сервис за мобилни телефони

ул. Рузвелтова бр. 72, 1000 Скопје, Македонија

Samsung Galaxy A25 5G 6/128

Оценка од корисници

Има вкупно 0 рецензии за овој уред

0
0
0
0
0
0