Мобилна

Цена на уред 1.999 ден. во A1 Ultra M

Samsung Galaxy A05s

Прочитај повеќе
6.7" PLS LCD FHD+ Display
50+2+2MP rear + 13MP front
Octa core
4GB / 64GB
5000 mAh
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
6.7" PLS LCD FHD+ Display
50+2+2MP rear + 13MP front
Octa core
4GB / 64GB
5000 mAh
боја: Black

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Тарифа
A1 Ultra M
Промени тарифа
1.199 ден./мес.
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена на уред

1.999 ден.

Тарифа: A1 Ultra M
1.199 ден./мес.
Цена

1.999 ден.

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Samsung Galaxy A05s

Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Основна цена
10.999денари
Припејд
11.699денари
Цена само за уред
11.699денари

Одбери

Samsung Galaxy А05s има одличен процесор со осум јадра и 4 GB RAM, што овозможува непречено извршување на повеќе задачи. Неговите задни камери од 50+2+2 MP и предни камери од 13 MP снимаат одлични фотографии, додека 6,6-инчниот PLS LCD дисплеј нуди јасни визуелни слики. Со 64 GB простор и батерија од 5000 mAh, овој телефон е сигурен придружник за вашите секојдневни активности.

Samsung Galaxy A05s

Што има во кутијата?
  • Samsung Galaxy A05s
  • Кабел за полнење
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Основни карактеристики
  • 6.7" PLS LCD FHD+ Display
  • 50+2+2MP rear + 13MP front
  • Octa core
  • 4GB / 64GB
  • 5000 mAh
8.8 mm
77.8 mm
168 mm
Детални карактеристики
Мрежа GSM/HSPA/LTE
Тип на SIM Dual Nano SIM
Екран PLS LCD Display (1080 x 2400)
Големина на екранот 6.7"
Камера 50+2+2MP
Оперативен систем Android
CPU Octa-core
Вградена меморија 64 GB
RAM меморија 4 GB
Батерија 5000 mAh
Македонско мени Yes
Телефонот работи само со А1 SIM картичка No
Предна камера 13MP
Димензии 168 x 77.8 x 8.8 mm
Тежина 195g
Гаранција 24
Гаранција и сервис
24
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Samsung Galaxy A05s, контактирајте го овластениот сервисер.


Видео Дата - сервис за мобилни телефони

ул. Рузвелтова бр. 72, 1000 Скопје, Македонија

Samsung Galaxy A05s

Оценка од корисници

Има вкупно 0 рецензии за овој уред

0
0
0
0
0
0