Мобилна

Motorola RAZR 40 Ultra 5G

Прочитај повеќе
12+13MP rear + 32MP front
6.9" LTPO AMOLED, FHD+ (open)
3800 mAh
8GB / 256GB
Octa-core
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
12+13MP rear + 32MP front
6.9" LTPO AMOLED, FHD+ (open)
3800 mAh
8GB / 256GB
Octa-core
боја: Infinite Black

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Тарифа
A1 Ultra XL
Промени тарифа
1.699 ден./мес.
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена на уред

53.999 ден.

Тарифа: A1 Ultra XL
1.699 ден./мес.
Цена

53.999 ден.

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Motorola RAZR 40 Ultra 5G

Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Основна цена
72.999денари
Припејд
74.999денари
Цена само за уред
74.999денари

Motorola RAZR 40 Ultra 5G повторно ја враќа носталгијата со модерен пресврт, комбинирајќи иконски дизајн со врвна технологија. Овој смартфон што се преклопува нуди елегантен и компактен дизајн, притоа давајќи ви доволно простор за извонредна потрошувачка на содржина. Со поврзувањето со 5G, ќе искусите неверојатни брзини на податоци за непречено прелистување, пренос и преземање. Напредниот систем на камера на RAZR 40 Ultra снима неверојатни фотографии и видеа, користејќи ги способностите за вештачка интелигенција за подобрен квалитет во различни сценарија. Неговите моќни внатрешни карактеристики обезбедуваат непречени перформанси во текот на задачите, додека преклопливиот дизајн додава допир на разновидност на искуството на вашиот паметен телефон. Со Motorola RAZR 40 Ultra 5G, ќе уживате во хармоничен спој на стил, иновации и функционалност на вашата дланка.

Motorola RAZR 40 Ultra 5G

Што има во кутијата?
  • Motorola RAZR 40 Ultra 5G
  • Адаптер
  • Кабел за полнење
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Основни карактеристики
  • 12+13MP rear + 32MP front
  • 6.9" LTPO AMOLED, FHD+ (open)
  • 3800 mAh
  • 8GB / 256GB
  • Octa-core
74 mm
170.8 mm
Детални карактеристики
Мрежа GSM/HSPA/LTE/5G
Тип на SIM Dual Nano SIM & eSIM
Екран LTPO AMOLED, FHD+, 165Hz
Големина на екранот 6.9" (OPEN) / 3.6"(CLOSE)
Камера 12+13MP
Оперативен систем Android
CPU Octa-core
Вградена меморија 256 GB
RAM меморија 8 GB
Батерија 3800 mAh
Македонско мени Yes
Предна камера 32MP
Димензии 170.8 x 74 x 7 mm (open)
Тежина 188.5g
Гаранција 24
Гаранција и сервис
24
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Motorola RAZR 40 Ultra 5G, контактирајте го овластениот сервисер.

Motorola RAZR 40 Ultra 5G

Оценка од корисници

Има вкупно 1 рецензии за овој уред

1
0
0
0
0
5
09.10.2023

Дали Ви помогна оваа рецензија?