Мобилна

Цена на уред 11.056 ден. во A1 Ultra XL

Motorola Edge 40 5G 8/256GB

Прочитај повеќе
8 GB
6.55" P-OLED, FHD+
Octa-core
4400 mAh
50+13MP rear + 32MP front
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
8 GB
6.55" P-OLED, FHD+
Octa-core
4400 mAh
50+13MP rear + 32MP front
боја: Nebula Green

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Тарифа
A1 Ultra XL
Промени тарифа
1.699 ден./мес.
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена на уред

461 ден. x 24 рати

Тарифа: A1 Ultra XL
1.699 ден./мес.
Цена

461 ден. x 24 рати

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен

A1 Ultra XS

549 ден./мес.

 
 
6GB
 
национален интернет 
 
 
  
  
Неограничени
 
национални минути 
  
 
 
  
  
Осигурување
 
на екран
 
1 месец бесплатно
 

Цена за Motorola Edge 40 5G 8/256GB

1.169 ден. x 24 рати
Одбери

A1 Ultra S

999 ден./мес.

 
 
60GB
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 50GB 
  
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
 
 
  
  
Осигурување
 
на екран
 
1 месец бесплатно
 

Цена за Motorola Edge 40 5G 8/256GB

1.003 ден. x 24 рати
Одбери

A1 Ultra M

1.199 ден./мес.

5G
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 100GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
 
 
  
  
Осигурување
 
на екран
 
3 месеци бесплатно
 

Цена за Motorola Edge 40 5G 8/256GB

878 ден. x 24 рати
Одбери

A1 Ultra L

1.399 ден./мес.

5G
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 100GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
50 минути
 
меѓународни разговори 
  
Осигурување
 
на екран
 
6 месеци бесплатно
 

Цена за Motorola Edge 40 5G 8/256GB

669 ден. x 24 рати
Одбери

A1 Ultra XL

1.699 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 200GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
100 минути
 
меѓународни разговори 
  
Осигурување
 
на екран
 
12 месеци бесплатно
 

Цена за Motorola Edge 40 5G 8/256GB

461 ден. x 24 рати
Одбрано
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Motorola Edge 40 5G 8/256GB

Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.

A1 Ultra XS

549 ден./мес.

 
 
6GB
 
национален интернет 
 
 
  
  
Неограничени
 
национални минути 
  
 
 
  
  
Осигурување
 
на екран
 
1 месец бесплатно
 

Цена за Motorola Edge 40 5G 8/256GB

1.169 ден. x 24 рати
Одбери

A1 Ultra S

999 ден./мес.

 
 
60GB
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 50GB 
  
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
 
 
  
  
Осигурување
 
на екран
 
1 месец бесплатно
 

Цена за Motorola Edge 40 5G 8/256GB

1.003 ден. x 24 рати
Одбери

A1 Ultra M

1.199 ден./мес.

5G
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 100GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
 
 
  
  
Осигурување
 
на екран
 
3 месеци бесплатно
 

Цена за Motorola Edge 40 5G 8/256GB

878 ден. x 24 рати
Одбери

A1 Ultra L

1.399 ден./мес.

5G
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 100GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
50 минути
 
меѓународни разговори 
  
Осигурување
 
на екран
 
6 месеци бесплатно
 

Цена за Motorola Edge 40 5G 8/256GB

669 ден. x 24 рати
Одбери

A1 Ultra XL

1.699 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 200GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
100 минути
 
меѓународни разговори 
  
Осигурување
 
на екран
 
12 месеци бесплатно
 

Цена за Motorola Edge 40 5G 8/256GB

461 ден. x 24 рати
Одбрано

A1 Ultra XS SIM

449 ден./мес.

 
 
6GB
 
национален интернет 
 
 
  
  
Неограничени
 
национални минути 
  
 
 
  
  
Осигурување
 
на екран
 
1 месец бесплатно
 

Цена за Motorola Edge 40 5G 8/256GB

/

A1 Ultra S SIM

899 ден./мес.

 
 
60GB
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 50GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
 
 
  
  
Осигурување
 
на екран
 
1 месец бесплатно
 

Цена за Motorola Edge 40 5G 8/256GB

/

A1 Ultra M SIM

1.099 ден./мес.

5G
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 100GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  

Цена за Motorola Edge 40 5G 8/256GB

/

A1 Ultra L SIM

1.199 ден./мес.

5G
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 100GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
50 минути
 
меѓународни разговори 
  

Цена за Motorola Edge 40 5G 8/256GB

/

A1 Ultra XL SIM

1.499 ден./мес.

5G
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 200GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
100 минути
 
меѓународни разговори 
  

Цена за Motorola Edge 40 5G 8/256GB

/

A1 Senior

299 ден./мес.

 
 
500MB
 
национален интернет 
Неограничено
 
минути кон A1 
  
50
 
Минути кон останати нац. 
мрежи (фиксни/мобилни) 
50
 
SМЅ кон сите 
национални мрежи 

Цена за Motorola Edge 40 5G 8/256GB

/
Основна цена
29.999денари
Припејд
31.999денари
Цена само за уред
31.999денари

Одбери

Motorola Edge 40 5G 8/256GB е најсовремен паметен телефон кој беспрекорно ги спојува стилот и функционалноста. Неговите пространи 8 GB RAM и големиот капацитет за складирање од 256 GB обезбедуваат идеална средина за мултитаскинг и складирање на сите ваши важни датотеки, фотографии и видеа. Уредот може да се пофали со неверојатен дисплеј кој се криви околу рабовите, нудејќи импресивно искуство на гледање и живописни визуелни слики. Со моќен систем на камера, вклучувајќи функции подобрени со вештачка интелигенција, Motorola Edge 40 5G снима неверојатни фотографии и видеа во различни услови на осветлување. Овој паметен телефон е дизајниран да биде во чекор со вашиот модерен начин на живот, нудејќи можности за високи перформанси и елегантен дизајн кој сигурно ќе ги сврти вниманието.

Motorola Edge 40 5G 8/256GB

Што има во кутијата?
  • Motorola Edge 40 5G 8/256GB
  • Адаптер
  • Кабел за полнење
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Основни карактеристики
  • 8 GB
  • 6.55" P-OLED, FHD+
  • Octa-core
  • 4400 mAh
  • 50+13MP rear + 32MP front
72 mm
158.4 mm
Детални карактеристики
Мрежа GSM/HSPA/LTE/5G
Тип на SIM Dual Nano SIM & eSIM
Екран P-OLED, FHD+ (1080x2400),144Hz
Големина на екранот 6.55"
Камера 50+13MP
Оперативен систем Android
CPU Octa-core
Вградена меморија 256 GB
RAM меморија 8 GB
Батерија 4400 mAh
Македонско мени Yes
Предна камера 32MP
Димензии 158.4 x 72 x 7.6 mm
Тежина 171g
Гаранција 24

Motorola Edge 40 5G 8/256GB

Гаранција и сервис
24
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Motorola Edge 40 5G 8/256GB, контактирајте го овластениот сервисер.

Motorola Edge 40 5G 8/256GB

Оценка од корисници

Има вкупно 0 рецензии за овој уред

0
0
0
0
0
0