Мобилна

Цена на уред 0 ден. во A1 Ultra M

Motorola E13

Прочитај повеќе
13MP rear + 5MP front
6.5" IPS LCD, HD+ 60Hz
5000 mAh
2GB / 64GB
Octa-core
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
13MP rear + 5MP front
6.5" IPS LCD, HD+ 60Hz
5000 mAh
2GB / 64GB
Octa-core
боја: Black

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Тарифа
A1 Ultra M
Промени тарифа
1.199 ден./мес.
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена на уред

0 ден.

Тарифа: A1 Ultra M
1.199 ден./мес.
Цена

0 ден.

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Motorola E13

Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Основна цена
6.999денари
Припејд
8.999денари
Цена само за уред
8.999денари

Одбери

Моторола Е13 е елегантен телефон кој има одличен процесор со осум јадра и 2 GB RAM, што го прави совршен за секојдневна употреба. Неговиот 6,5 инчен IPS LCD HD+ дисплеј со стапка на освежување од 60 Hz нуди јасни визуелни слики, а задната и предната камера од 13MP и 5MP ги снимаат сите ваши важни моменти. Телефонот доаѓа со моќна батерија од 5000 mAh која трае цел ден, а со простор за складирање од 64 GB, можете да ги складирате сите ваши датотеки и медиуми без никакви грижи. Моторола Е13 е одличен избор за оние кои сакаат сигурен и достапен паметен телефон.

Motorola E13

Што има во кутијата?
  • Motorola E13
  • Адаптер
  • Кабел за полнење
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Основни карактеристики
  • 13MP rear + 5MP front
  • 6.5" IPS LCD, HD+ 60Hz
  • 5000 mAh
  • 2GB / 64GB
  • Octa-core
8.47 mm
74.95 mm
164.19 mm
Детални карактеристики
Мрежа GSM/HSPA/LTE
Тип на SIM Dual Nano SIM
Екран IPS LCD, HD+ (1600 x 720) 60Hz
Големина на екранот 6.5"
Камера 13MP
Оперативен систем Android
CPU Octa-core
Вградена меморија 64 GB
RAM меморија 2 GB
Батерија Li-Po 5000 mAh
Македонско мени Yes
Телефонот работи само со А1 SIM картичка No
Предна камера 5MP
Димензии 164.19 x 74.95 x 8.47 mm
Тежина 179.5 g
Гаранција 24
Гаранција и сервис
24
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Motorola E13, контактирајте го овластениот сервисер.

Motorola E13

Оценка од корисници

Има вкупно 0 рецензии за овој уред

0
0
0
0
0
0