Мобилна

Цена на уред 47.976 ден. во A1 Ultra L

Honor Magic 5 Pro 5G

Прочитај повеќе
12 GB / 512 GB
6.81" OLED (2848 × 1312)
5100 mAh
Octa-core
50+50+50MP rear + 12MP front
онлајн попуст 10.000 ден.
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
12 GB / 512 GB
6.81" OLED (2848 × 1312)
5100 mAh
Octa-core
50+50+50MP rear + 12MP front
боја: Black

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Тарифа
A1 Ultra L
Промени тарифа
1.399 ден./мес.
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена на уред
2.421 ден. x 24 рати

1.999 ден. x 24 рати

Тарифа: A1 Ultra L
1.399 ден./мес.
Цена

2.421 ден. x 24 рати

1.999 ден. x 24 рати

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен

A1 Ultra XS

549 ден./мес.

Препорачана тарифа
 
 
6GB
 
национален интернет 
 
 
  
  
Неограничени
 
национални минути 
  
 
 
  
  
Осигурување
 
на екран
 
1 месец бесплатно
 

Цена за Honor Magic 5 Pro 5G

2.499 ден. x 24 рати
Одбери

A1 Ultra S

999 ден./мес.

Препорачана тарифа
 
 
60GB
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 50GB 
  
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
 
 
  
  
Осигурување
 
на екран
 
1 месец бесплатно
 

Цена за Honor Magic 5 Pro 5G

2.333 ден. x 24 рати
Одбери

A1 Ultra M

1.199 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 100GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
 
 
  
  
Осигурување
 
на екран
 
3 месеци бесплатно
 

Цена за Honor Magic 5 Pro 5G

2.208 ден. x 24 рати
Одбери

A1 Ultra L

1.399 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 100GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
50 минути
 
меѓународни разговори 
  
Осигурување
 
на екран
 
6 месеци бесплатно
 

Цена за Honor Magic 5 Pro 5G

1.999 ден. x 24 рати
Одбрано

A1 Ultra XL

1.699 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 200GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
100 минути
 
меѓународни разговори 
  
Осигурување
 
на екран
 
12 месеци бесплатно
 

Цена за Honor Magic 5 Pro 5G

1.791 ден. x 24 рати
Одбери
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Honor Magic 5 Pro 5G

Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.

A1 Ultra XS

549 ден./мес.

Препорачана тарифа
 
 
6GB
 
национален интернет 
 
 
  
  
Неограничени
 
национални минути 
  
 
 
  
  
Осигурување
 
на екран
 
1 месец бесплатно
 

Цена за Honor Magic 5 Pro 5G

2.499 ден. x 24 рати
Одбери

A1 Ultra S

999 ден./мес.

Препорачана тарифа
 
 
60GB
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 50GB 
  
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
 
 
  
  
Осигурување
 
на екран
 
1 месец бесплатно
 

Цена за Honor Magic 5 Pro 5G

2.333 ден. x 24 рати
Одбери

A1 Ultra M

1.199 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 100GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
 
 
  
  
Осигурување
 
на екран
 
3 месеци бесплатно
 

Цена за Honor Magic 5 Pro 5G

2.208 ден. x 24 рати
Одбери

A1 Ultra L

1.399 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 100GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
50 минути
 
меѓународни разговори 
  
Осигурување
 
на екран
 
6 месеци бесплатно
 

Цена за Honor Magic 5 Pro 5G

1.999 ден. x 24 рати
Одбрано

A1 Ultra XL

1.699 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 200GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
100 минути
 
меѓународни разговори 
  
Осигурување
 
на екран
 
12 месеци бесплатно
 

Цена за Honor Magic 5 Pro 5G

1.791 ден. x 24 рати
Одбери

A1 Senior

299 ден./мес.

Препорачана тарифа
 
 
500MB
 
национален интернет 
Неограничено
 
минути кон A1 
  
50
 
Минути кон останати нац. 
мрежи (фиксни/мобилни) 
50
 
SМЅ кон сите 
национални мрежи 

Цена за Honor Magic 5 Pro 5G

/
Основна цена
71.999денари
Припејд
73.999денари
Цена само за уред
73.999денари

Одбери

Honor Magic 5 Pro 5G е извонреден паметен телефон со моќни перформанси. Може да се пофали со 8-јадрен процесор, 12 GB RAM и 512 GB простор за складирање. Системот на камери вклучува задни камери од 50+50+50MP и предна камера од 12MP. Со 6,81" OLED дисплеј, визуелните слики се живописни и извонредни. Уредот се напојува со батерија од 5100 mAh, што обезбедува долготрајно користење. Honor Magic 5 Pro 5G обезбедува врвно искуство во компактен пакет.

Honor Magic 5 Pro 5G

Што има во кутијата?
  • Honor Magic 5 Pro 5G
  • Адаптер
  • Кабел за полнење
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Основни карактеристики
  • 12 GB / 512 GB
  • 6.81" OLED (2848 × 1312)
  • 5100 mAh
  • Octa-core
  • 50+50+50MP rear + 12MP front
8.77 mm
76.7 mm
162.9 mm
Детални карактеристики
Мрежа GSM/HSPA/LTE/5G
Тип на SIM Dual Nano SIM
Екран OLED (2848 × 1312)
Големина на екранот 6.81"
Камера 50+50+50MP
Оперативен систем Android
CPU Octa-core
Вградена меморија 512 GB
RAM меморија 12 GB
Батерија Li-ion 5100 mAh
Македонско мени Yes
Телефонот работи само со А1 SIM картичка No
Предна камера 12MP
Димензии 162.9 x 76.7 x 8.77 mm
Тежина 219 g
Гаранција 24
Гаранција и сервис
24
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Honor Magic 5 Pro 5G, контактирајте го овластениот сервисер.

Honor Magic 5 Pro 5G

Оценка од корисници

Има вкупно 0 рецензии за овој уред

0
0
0
0
0
0