Мобилна

Apple iPhone 14 128GB +AppleAirPods2

Прочитај повеќе
Hexa-core
6GB / 128GB
3279 mAh
12+12MP rear +12MP front
6.1" Super Retina XDR OLED
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Hexa-core
6GB / 128GB
3279 mAh
12+12MP rear +12MP front
6.1" Super Retina XDR OLED
боја: Midnight

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Тарифа
A1 Ultra XL
Промени тарифа
1.699 ден./мес.
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена на уред

33.999 ден.

Тарифа: A1 Ultra XL
1.699 ден./мес.
Цена

33.999 ден.

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Apple iPhone 14 128GB +AppleAirPods2

Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Основна цена
52.999денари
Припејд
55.799денари
Цена само за уред
55.799денари

Apple iPhone 14 128GB +AppleAirPods2

Што има во кутијата?
  • iPhone 14 128GB
  • Кабел USB-C to Lightning
  • Упатство за употреба
Основни карактеристики
  • Hexa-core
  • 6GB / 128GB
  • 3279 mAh
  • 12+12MP rear +12MP front
  • 6.1" Super Retina XDR OLED
71.5 mm
146.7 mm
Детални карактеристики
Мрежа GSM/HSPA/LTE/5G
Тип на SIM Dual Nano SIM & eSIM
Екран Super Retina XDR OLED Display
Големина на екранот 6.1"
Камера 12+12MP
Оперативен систем iOS
CPU Hexa-core
Вградена меморија 128 GB
RAM меморија 6 GB
Батерија 3279 mAh
Македонско мени No
Телефонот работи само со А1 SIM картичка Yes
Предна камера 12MP
Димензии 146.7 x 71.5 x 7.8 mm
Тежина 172g
Гаранција 12

Apple iPhone 14 128GB +AppleAirPods2

Гаранција и сервис
12
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Apple iPhone 14 128GB +AppleAirPods2, контактирајте го овластениот сервисер.

Apple iPhone 14 128GB +AppleAirPods2

Оценка од корисници

Има вкупно 0 рецензии за овој уред

0
0
0
0
0
0