Мобилна

Apple iPhone 13 Pro Max 256GB

Направете феноменални фотографии, со совршено истакнати елементи, благодарение на тројната камера на iPhone 13 Pro Max. Големиот дисплеј од 6,7 инчи ги прикажува сите содржини со кристално јасна слика, совршени бои и флуидна транцизија и е одличен за секојдневна или пак професионална употреба. Во себе ја содржи новата генерација на процесор и РАМ меморија од 6 GB кои овозможуваат беспрекорно функционирање на телефонот, во кој било момент.

Прочитај повеќе
12+12+12MP rear + 12MP front
6GB / 256GB
6.7" Super Retina XDR OLED
Hexa-core
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одбери боја

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Тарифа
A1 Nova XL
Промени тарифа
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена

75.999 ден.

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен

A1 Nova XS

499 ден./мес.

Цена за Apple iPhone 13 Pro Max 256GB

89.999 ден.
Одбери

A1 Nova S

899 ден./мес.

Цена за Apple iPhone 13 Pro Max 256GB

86.999 ден.
Одбери

A1 Nova M

1.099 ден./мес.

Цена за Apple iPhone 13 Pro Max 256GB

83.999 ден.
Одбери

A1 Nova L

1.299 ден./мес.

Цена за Apple iPhone 13 Pro Max 256GB

78.999 ден.
Одбери
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Apple iPhone 13 Pro Max 256GB

Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.

A1 Myki Pet

199 ден./мес.

250MB
 
национален интернет 
за часовникот 
500 минути
 
кон мрежата на А1 
  
50 минути
 
кон други национални мрежи 
  

Цена за Apple iPhone 13 Pro Max 256GB

91.999 ден.
Одбери

A1 Myki

399 ден./мес.

250MB
 
национален интернет 
за часовникот 
500 минути
 
мрежата на А1 
  
50 минути
 
кон други национални мрежи 
  
50 SMS
 
кон сите мрежи 
  

Цена за Apple iPhone 13 Pro Max 256GB

91.499 ден.
Одбери

A1 Pulse

0 ден./мес.

Цена за Apple iPhone 13 Pro Max 256GB

91.999 ден.
Одбери

A1 Nova XS

499 ден./мес.

 
 
4GB
 
национален интернет 
 
 
  
  
Неограничени
 
национални минути 
  
 
 
  
  
 
 
  

Цена за Apple iPhone 13 Pro Max 256GB

89.999 ден.
Одбери

A1 Nova XS SIM

449 ден./мес.

 
 
4GB
 
национален интернет 
 
 
  
  
Неограничени
 
национални минути 

Цена за Apple iPhone 13 Pro Max 256GB

91.999 ден.
Одбери

A1 Nova S SIM

799 ден./мес.

10GB
 
20GB
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 50GB 
  
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  

Цена за Apple iPhone 13 Pro Max 256GB

91.999 ден.
Одбери

A1 Nova S

899 ден./мес.

10GB
 
20GB
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 50GB 
  
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
 
 
  
  
 
 
  
  

Цена за Apple iPhone 13 Pro Max 256GB

86.999 ден.
Одбери

A1 Nova M SIM

999 ден./мес.

5G Ready
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 100GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  

Цена за Apple iPhone 13 Pro Max 256GB

91.999 ден.
Одбери

A1 Nova M

1.099 ден./мес.

5G
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 100GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
 
 
  
  
 
 
  
  

Цена за Apple iPhone 13 Pro Max 256GB

83.999 ден.
Одбери

A1 Nova L SIM

1.099 ден./мес.

5G Ready
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 100GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  

Цена за Apple iPhone 13 Pro Max 256GB

91.999 ден.
Одбери

A1 Nova L

1.299 ден./мес.

5G
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 100GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
 
 
  
  
 
 
  
  

Цена за Apple iPhone 13 Pro Max 256GB

78.999 ден.
Одбери

A1 Nova XL

1.599 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 100GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
100 минути
 
меѓународни разговори 
  
 
 
  
  

Цена за Apple iPhone 13 Pro Max 256GB

75.999 ден.
Одбрано

A1 Nova XL SIM

1.399 ден./мес.

5G Ready
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 100GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
100 минути
 
меѓународни разговори 
  

Цена за Apple iPhone 13 Pro Max 256GB

91.999 ден.
Одбери

A1 Senior

299 ден./мес.

 
 
500MB
 
национален интернет 
Неограничено
 
минути кон A1 
  
50
 
Минути кон останати нац. 
мрежи (фиксни/мобилни) 
50
 
SМЅ кон сите 
национални мрежи 

Цена за Apple iPhone 13 Pro Max 256GB

90.999 ден.
Одбери
Основна цена
91.999денари
Припејд
93.999денари
Цена само за уред
93.999денари

Apple iPhone 13 Pro Max 256GB

Што има во кутијата?
  • iPhone 13 Pro Max 256GB
  • Кабел USB-C to Lightning
  • Упатство за употреба
Основни карактеристики
  • 12+12+12MP rear + 12MP front
  • 6GB / 256GB
  • 6.7" Super Retina XDR OLED
  • Hexa-core
7.65 mm
78.1 mm
160.8 mm
Детални карактеристики
Мрежа GSM/HSPA/LTE/5G
Тип на SIM Dual Nano SIM & eSIM
Екран Super Retina XDR OLED display
Големина на екранот 6.7"
Камера 12MP + 12MP + 12MP
Оперативен систем iOS
CPU Hexa-core A15 Bionic chip
Вградена меморија 256 GB
RAM меморија 6 GB
Батерија Li-Ion non-removable
Телефонот работи само со А1 SIM картичка Yes
Предна камера 12MP
Димензии 160.8 x 78.1 x 7.65 mm
Тежина 238g
Гаранција 12

Apple iPhone 13 Pro Max 256GB

Гаранција и сервис
12
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Apple iPhone 13 Pro Max 256GB, контактирајте го овластениот сервисер.

Промо

ул. Борис Трајковски 72, 1000 Скопје, Македонија

Apple iPhone 13 Pro Max 256GB

Оценка од корисници

Има вкупно 0 рецензии за овој уред

0
0
0
0
0
0