Мобилна

DELL Vostro 3520 I7-1255U 16/512GB

Прочитај повеќе
16/512GB
15.6"FHD,LED Backlit
4-Cell Battery, 54WHr
12th Gen Intel Core i7-1255U
USB Type-A,HDMI,RJ45,Wifi
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
16/512GB
15.6"FHD,LED Backlit
4-Cell Battery, 54WHr
12th Gen Intel Core i7-1255U
USB Type-A,HDMI,RJ45,Wifi
боја: Black

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Тарифа
A1 Ultra XL
Промени тарифа
1.699 ден./мес.
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена на уред

1.041 ден. x 24 рати

Тарифа: A1 Ultra XL
1.699 ден./мес.
Цена

1.041 ден. x 24 рати

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

DELL Vostro 3520 I7-1255U 16/512GB

Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Основна цена
43.999денари
Припејд
44.499денари
Цена само за уред
44.499денари

DELL Vostro 3520 I7-1255U 16/512GB

Што има во кутијата?
  • DELL_I Vostro 3520 I7 16/512GB
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Основни карактеристики
  • 16/512GB
  • 15.6"FHD,LED Backlit
  • 4-Cell Battery, 54WHr
  • 12th Gen Intel Core i7-1255U
  • USB Type-A,HDMI,RJ45,Wifi
23556 мм
358516962247 мм
Детални карактеристики
Екран 15.6"FHD,LED Backlit
Големина на екранот 15.6”
CPU i7
Вградена меморија 512GB
RAM меморија 16 GB
Батерија 4-Cell Battery, 54WHr (Int)
Предна камера HD camera
Димензии 358,5 mm X16,96-22,47x235,56mm
Тежина 1.66kg
Гаранција 36

DELL Vostro 3520 I7-1255U 16/512GB

Гаранција и сервис
36
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот DELL Vostro 3520 I7-1255U 16/512GB, контактирајте го овластениот сервисер.

DELL Vostro 3520 I7-1255U 16/512GB

Оценка од корисници

Има вкупно 0 рецензии за овој уред

0
0
0
0
0
0