Мобилна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Понудата важи од 20.03.2024 до 16.04.2024

Прикажани сите Паметни уреди (1)

Пребарувањето нема резултат.

Ве молиме обидете се повторно.
XiaomiRobot Vacuum S10+EU
Xiaomi Robot Vacuum S10+ е врвен уред за чистење кој што комбинира напредна технологија со ефикасни перформанси. Оваа елегантна и паметна роботска правосмукалка е дизајнирана да се движи без напор низ вашиот дом со подобрениот систем за чистење и бришење , користејќи прецизни ласерски системи за мапирање и навигација за прецизно чистење на подот и теписите. Опремен со моќни способности за вшмукување и повеќекратни режими на чистење, ефикасно ја отстранува прашината, остатоците и влакната од домашни миленици. S10+ се одликува со интелигентно планирање на рутата, овозможувајќи му да се прилагоди на различни типови подови и беспрекорно да избегнува пречки. Неговата долготрајна батерија обезбедува продолжени сесии за чистење, што го прави Xiaomi Robot Vacuum S10+ сигурен и удобен додаток за секое модерно домаќинство.
ден.
во A1 Ultra M
Нарачај