4700mAh
12GB / 256GB
64+8+2MP rear + 20MP front
Octa-core
6.67" FHD+ AMOLED (2400×1080)
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одбери боја

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Тарифа
A1 Business XXL
Промени тарифа
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена

10.999 ден.

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен

A1 Business S

460 ден./мес.

Цена за Xiaomi POCO F4 GT 5G 12/256

42.999 ден.
Одбери

A1 Business M

814 ден./мес.

Цена за Xiaomi POCO F4 GT 5G 12/256

39.999 ден.
Одбери

A1 Business L

1.168 ден./мес.

Цена за Xiaomi POCO F4 GT 5G 12/256

33.999 ден.
Одбери

A1 Business XL

1.876 ден./мес.

Цена за Xiaomi POCO F4 GT 5G 12/256

20.999 ден.
Одбери

A1 Business XXL

2.938 ден./мес.

Препорачана тарифа

Цена за Xiaomi POCO F4 GT 5G 12/256

10.999 ден.
Одбрано
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Xiaomi POCO F4 GT 5G 12/256

Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.

A1 Business M SIM

637 ден./мес.

10GB
 
50GB
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 50GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
минути и SMS 

Цена за Xiaomi POCO F4 GT 5G 12/256

45.999 ден.
Одбери

A1 Business S

460 ден./мес.

1GB
 
2GB
 
национален интернет 
 
 
  
  
Неограничени
 
минути и SMS 
  
 
 
  
  
 
 
  
  
 
 
  
  
 
 
  

Цена за Xiaomi POCO F4 GT 5G 12/256

42.999 ден.
Одбери

A1 Business M

814 ден./мес.

10GB
 
50GB
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 50GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
 
 
  
  
 
 
  
  
 
 
  
  
 
 
  

Цена за Xiaomi POCO F4 GT 5G 12/256

39.999 ден.
Одбери

A1 Business L

1.168 ден./мес.

20GB
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 100GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
1GB
 
инернет во роаминг 
  
50 минути
 
меѓународни 
разговори 
50
 
меѓународни SMS 
  
 
 
  

Цена за Xiaomi POCO F4 GT 5G 12/256

33.999 ден.
Одбери

A1 Business XL

1.876 ден./мес.

30GB
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 200GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
2GB
 
инернет во роаминг 
  
150 минути
 
меѓународни 
разговори 
150
 
меѓународни SMS 
  
100 минути
 
роаминг разговори 

Цена за Xiaomi POCO F4 GT 5G 12/256

20.999 ден.
Одбери

A1 Business XXL

2.938 ден./мес.

Препорачана тарифа
40GB
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 300GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
3GB
 
инернет во роаминг 
  
200 минути
 
меѓународни 
разговори 
200
 
меѓународни SMS 
  
150 минути
 
роаминг разговори 

Цена за Xiaomi POCO F4 GT 5G 12/256

10.999 ден.
Одбрано
Основна цена
45.999денари
Припејд
47.999денари
Цена само за уред
47.999денари

Одбери

Xiaomi POCO F4 GT 5G 12/256

Што има во кутијата?
  • Xiaomi Poco F4 GT 5G 12/256
  • Адаптер за полнење
  • Кабел за полнење
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Основни карактеристики
  • 4700mAh
  • 12GB / 256GB
  • 64+8+2MP rear + 20MP front
  • Octa-core
  • 6.67" FHD+ AMOLED (2400×1080)
76.7 мм
162.5 мм
Детални карактеристики
Мрежа GSM/HSPA/LTE/5G
Тип на SIM Dual Nano SIM
Екран FHD+ AMOLED DotDisplay
Големина на екранот 6.67”
Камера 64+8+2MP
Оперативен систем Android
CPU Octa-core
Вградена меморија 256 GB
RAM меморија 12 GB
Батерија Li-Po 4700mAh
Македонско мени Yes
Телефонот работи само со А1 SIM картичка No
Предна камера 20MP
Димензии 162.5 x 76.7 x 8.5 mm
Тежина 210g
Гаранција 24

Xiaomi POCO F4 GT 5G 12/256

Гаранција и сервис
24
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Xiaomi POCO F4 GT 5G 12/256, контактирајте го овластениот сервисер.

Промо

ул. Борис Трајковски 72, 1000 Скопје, Македонија

Xiaomi POCO F4 GT 5G 12/256

Оценка од корисници

Има вкупно 0 рецензии за овој уред

0
0
0
0
0
0