Samsung Galaxy S24 Ultra 5G 256GB

Прочитај повеќе
12 GB
6.8" AMOLED 2X, Quad HD+
200+50+12+10MP rear+12MP front
Octa-core
5000 mAh
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
12 GB
6.8" AMOLED 2X, Quad HD+
200+50+12+10MP rear+12MP front
Octa-core
5000 mAh
боја: Titanium Gray

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Тарифа
A1 Business Pro XL
Промени тарифа
3.185 ден./мес.
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена на уред

54.999 ден.

Тарифа: A1 Business Pro XL
3.185 ден./мес.
Цена

54.999 ден.

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G 256GB

Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Основна цена
86.999денари
Припејд
88.999денари
Цена само за уред
88.999денари

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G 256GB

Што има во кутијата?
  • Samsung GalaxyS24 Ultra 5G 256
  • S Pen
  • Кабел за полнење
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Основни карактеристики
  • 12 GB
  • 6.8" AMOLED 2X, Quad HD+
  • 200+50+12+10MP rear+12MP front
  • Octa-core
  • 5000 mAh
79.0 мм
162.3 мм
Детални карактеристики
Мрежа GSM/HSPA/LTE/5G
Тип на SIM Dual Nano SIM & eSIM
Екран Dynamic AMOLED 2X, Quad HD+
Големина на екранот 6.8"
Камера 200+50+12+10MP
Оперативен систем Android
CPU Octa-core
Вградена меморија 256 GB
RAM меморија 12 GB
Батерија 5000 mAh
Македонско мени Yes
Телефонот работи само со А1 SIM картичка No
Предна камера 12MP
Димензии 162.3 x 79.0 x 8.6 mm
Тежина 232g
Гаранција 24

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G 256GB

Гаранција и сервис
24
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Samsung Galaxy S24 Ultra 5G 256GB, контактирајте го овластениот сервисер.


Видео Дата - сервис за мобилни телефони

ул. Рузвелтова бр. 72, 1000 Скопје, Македонија

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G 256GB

Оценка од корисници

Има вкупно 0 рецензии за овој уред

0
0
0
0
0
0