Samsung Galaxy S24+ 5G 512GB

Прочитај повеќе
50+10+12MP rear + 12MP front
4900 mAh
Deca-Core
12 GB
6.7" DynamicAMOLED 2X Quad HD+
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
50+10+12MP rear + 12MP front
4900 mAh
Deca-Core
12 GB
6.7" DynamicAMOLED 2X Quad HD+
боја: Marble Gray

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Тарифа
A1 Business Pro XL
Промени тарифа
3.185 ден./мес.
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена на уред

44.999 ден.

Тарифа: A1 Business Pro XL
3.185 ден./мес.
Цена

44.999 ден.

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен

A1 Business Pro XS

589 ден./мес.

Препорачана тарифа
 
8GB
 
национален интернет 
 
 
 
  
  
Неограничени
 
минути и SMS 
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  

Цена за Samsung Galaxy S24+ 5G 512GB

73.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro S

943 ден./мес.

Препорачана тарифа
 
80GB
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  

Цена за Samsung Galaxy S24+ 5G 512GB

68.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro M

1.297 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
2GB
 
инернет во роаминг 
  
50 минути
 
меѓународни 
разговори 
50
 
меѓународни SMS 
  
  
  
  

Цена за Samsung Galaxy S24+ 5G 512GB

60.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro L

2.123 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
3GB
 
инернет во роаминг 
  
100 минути
 
меѓународни 
разговори 
100
 
меѓународни SMS 
  
100 минути
 
роаминг разговори 
  

Цена за Samsung Galaxy S24+ 5G 512GB

54.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro XL

3.185 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
5GB
 
инернет во роаминг 
  
150 минути
 
меѓународни 
разговори 
150
 
меѓународни SMS 
  
150 минути
 
роаминг разговори 
  

Цена за Samsung Galaxy S24+ 5G 512GB

44.999 ден.
Одбрано
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Samsung Galaxy S24+ 5G 512GB

Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.

A1 Business Pro XS

589 ден./мес.

Препорачана тарифа
 
8GB
 
национален интернет 
 
 
 
  
  
Неограничени
 
минути и SMS 
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  

Цена за Samsung Galaxy S24+ 5G 512GB

73.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro S

943 ден./мес.

Препорачана тарифа
 
80GB
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  

Цена за Samsung Galaxy S24+ 5G 512GB

68.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro M

1.297 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
2GB
 
инернет во роаминг 
  
50 минути
 
меѓународни 
разговори 
50
 
меѓународни SMS 
  
  
  
  

Цена за Samsung Galaxy S24+ 5G 512GB

60.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro L

2.123 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
3GB
 
инернет во роаминг 
  
100 минути
 
меѓународни 
разговори 
100
 
меѓународни SMS 
  
100 минути
 
роаминг разговори 
  

Цена за Samsung Galaxy S24+ 5G 512GB

54.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro XL

3.185 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
5GB
 
инернет во роаминг 
  
150 минути
 
меѓународни 
разговори 
150
 
меѓународни SMS 
  
150 минути
 
роаминг разговори 
  

Цена за Samsung Galaxy S24+ 5G 512GB

44.999 ден.
Одбрано
Основна цена
76.999денари
Припејд
78.999денари
Цена само за уред
78.999денари

Купете веднаш Samsung Galaxy S24+ и добијте Пакет Подароци: Galaxy Fit3 и Buds FE и Tab A9 4/64 WiFi . Акцијата трае од 05.04.2024 до 04.05.2024 и важи за издадени фискални сметки или фактури за купен смартфон во наведениот рок. Предуслов за добивање на Пакетот подароци е успешна регистрација во согласност со Правилата за акцијата и запазен краен рок за регистрација најдоцна до 19.05.2024. Деталите на оваа понуда може да ги прочитате во Правилата за акцијата.

Samsung Galaxy S24+ 5G 512GB

Што има во кутијата?
  • Samsung Galaxy S24+ 5G 512
  • Кабел за полнење
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Основни карактеристики
  • 50+10+12MP rear + 12MP front
  • 4900 mAh
  • Deca-Core
  • 12 GB
  • 6.7" DynamicAMOLED 2X Quad HD+
75.9 мм
158.5 мм
Детални карактеристики
Мрежа GSM/HSPA/LTE/5G
Тип на SIM Dual Nano SIM & eSIM
Екран Dynamic AMOLED 2X, Quad HD+
Големина на екранот 6.7"
Камера 50+10+12MP
Оперативен систем Android
CPU Deca-Core
Вградена меморија 512 GB
RAM меморија 12 GB
Батерија 4900 mAh
Македонско мени Yes
Телефонот работи само со А1 SIM картичка No
Предна камера 12MP
Димензии 158.5 x 75.9 x 7.7 mm
Тежина 196g
Гаранција 24

Samsung Galaxy S24+ 5G 512GB

Гаранција и сервис
24
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Samsung Galaxy S24+ 5G 512GB, контактирајте го овластениот сервисер.

Samsung Galaxy S24+ 5G 512GB

Оценка од корисници

Има вкупно 0 рецензии за овој уред

0
0
0
0
0
0