Цена на уред 24.999 ден. во A1 Business Pro XL

Samsung Galaxy S23 5G 128GB

Прочитај повеќе
50+10+12MP rear + 12MP front
Octa-core
8 GB
6.1" AMOLED 2X, FHD+ Display
Li-Ion 3900 mAh
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
50+10+12MP rear + 12MP front
Octa-core
8 GB
6.1" AMOLED 2X, FHD+ Display
Li-Ion 3900 mAh
боја: Phantom Black

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Тарифа
A1 Business Pro XL
Промени тарифа
3.185 ден./мес.
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена на уред

24.999 ден.

Тарифа: A1 Business Pro XL
3.185 ден./мес.
Цена

24.999 ден.

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен

A1 Business Pro XS

589 ден./мес.

Препорачана тарифа
 
8GB
 
национален интернет 
 
 
 
  
  
Неограничени
 
минути и SMS 
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  

Цена за Samsung Galaxy S23 5G 128GB

53.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro S

943 ден./мес.

Препорачана тарифа
 
80GB
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  

Цена за Samsung Galaxy S23 5G 128GB

49.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro M

1.297 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
2GB
 
инернет во роаминг 
  
50 минути
 
меѓународни 
разговори 
50
 
меѓународни SMS 
  
  
  
  

Цена за Samsung Galaxy S23 5G 128GB

40.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro L

2.123 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
3GB
 
инернет во роаминг 
  
100 минути
 
меѓународни 
разговори 
100
 
меѓународни SMS 
  
100 минути
 
роаминг разговори 
  

Цена за Samsung Galaxy S23 5G 128GB

31.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro XL

3.185 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
5GB
 
инернет во роаминг 
  
150 минути
 
меѓународни 
разговори 
150
 
меѓународни SMS 
  
150 минути
 
роаминг разговори 
  

Цена за Samsung Galaxy S23 5G 128GB

24.999 ден.
Одбрано
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Samsung Galaxy S23 5G 128GB

Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.

A1 Business Pro XS

589 ден./мес.

Препорачана тарифа
 
8GB
 
национален интернет 
 
 
 
  
  
Неограничени
 
минути и SMS 
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  

Цена за Samsung Galaxy S23 5G 128GB

53.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro S

943 ден./мес.

Препорачана тарифа
 
80GB
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  

Цена за Samsung Galaxy S23 5G 128GB

49.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro M

1.297 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
2GB
 
инернет во роаминг 
  
50 минути
 
меѓународни 
разговори 
50
 
меѓународни SMS 
  
  
  
  

Цена за Samsung Galaxy S23 5G 128GB

40.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro L

2.123 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
3GB
 
инернет во роаминг 
  
100 минути
 
меѓународни 
разговори 
100
 
меѓународни SMS 
  
100 минути
 
роаминг разговори 
  

Цена за Samsung Galaxy S23 5G 128GB

31.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro XL

3.185 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
5GB
 
инернет во роаминг 
  
150 минути
 
меѓународни 
разговори 
150
 
меѓународни SMS 
  
150 минути
 
роаминг разговори 
  

Цена за Samsung Galaxy S23 5G 128GB

24.999 ден.
Одбрано
Основна цена
56.999денари
Припејд
58.999денари
Цена само за уред
58.999денари

Одбери

Samsung Galaxy S23 е блескава ѕвезда во технолошкиот свет, кој може да се пофали со 8-јадрен процесор кој напојува неверојатен 6,1" AMOLED 2X дисплеј. Со 8GB RAM и 128GB простор за складирање, овој уред е моќен центар што може да се справи и со најсложените задачи. Батеријата Li-Ion 3900 mAh гарантира дека можете да останете поврзани цел ден, додека тројната задна камера од 50+10+12MP и предната камера од 12MP го снимаат секој момент со неверојатни детали. Без разлика дали пребарувате на интернет, стриминг видеа или фотографирање, Galaxy S23 е совршен придружник за секој што бара уред што ги комбинира убавината и функционалноста подеднакво.

Samsung Galaxy S23 5G 128GB

Што има во кутијата?
  • Samsung Galaxy S23 5G 128GB
  • Кабел за полнење
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Основни карактеристики
  • 50+10+12MP rear + 12MP front
  • Octa-core
  • 8 GB
  • 6.1" AMOLED 2X, FHD+ Display
  • Li-Ion 3900 mAh
70.9 мм
146.3 мм
Детални карактеристики
Мрежа GSM/HSPA/LTE/5G
Тип на SIM Dual Nano SIM & eSIM
Екран Dynamic AMOLED 2X, 120Hz, FHD+
Големина на екранот 6.1"
Камера 50+10+12MP
Оперативен систем Android
CPU Octa-core
Вградена меморија 128 GB
RAM меморија 8 GB
Батерија Li-Ion 3900 mAh
Македонско мени Yes
Телефонот работи само со А1 SIM картичка No
Предна камера 12MP
Димензии 146.3 x 70.9 x 7.6mm
Тежина 168g
Гаранција 24

Samsung Galaxy S23 5G 128GB

Гаранција и сервис
24
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Samsung Galaxy S23 5G 128GB, контактирајте го овластениот сервисер.

Samsung Galaxy S23 5G 128GB

Оценка од корисници

Има вкупно 1 рецензии за овој уред

1
0
0
0
0
5
07.03.2023

Дали Ви помогна оваа рецензија?