Цена на уред 4.999 ден. во A1 Business Pro M

Honor Magic 5 lite 5G 8/256

Прочитај повеќе
Li-po 5000 mAh
Octa-core
8 GB
6.67" AMOLED
64+5+2MP rear + 16MP front
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Li-po 5000 mAh
Octa-core
8 GB
6.67" AMOLED
64+5+2MP rear + 16MP front
боја: Midnight Black

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Тарифа
A1 Business Pro M
Промени тарифа
1.297 ден./мес.
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена на уред
7.299 ден. ден.

4.999 ден.

Тарифа: A1 Business Pro M
1.297 ден./мес.
Цена

7.299 ден.

4.999 ден.

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен

A1 Business Pro XS

589 ден./мес.

Препорачана тарифа
 
8GB
 
национален интернет 
 
 
 
  
  
Неограничени
 
минути и SMS 
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  

Цена за Honor Magic 5 lite 5G 8/256

17.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro S

943 ден./мес.

Препорачана тарифа
 
80GB
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  

Цена за Honor Magic 5 lite 5G 8/256

13.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro M

1.297 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
2GB
 
инернет во роаминг 
  
50 минути
 
меѓународни 
разговори 
50
 
меѓународни SMS 
  
  
  
  

Цена за Honor Magic 5 lite 5G 8/256

4.999 ден.
Одбрано

A1 Business Pro L

2.123 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
3GB
 
инернет во роаминг 
  
100 минути
 
меѓународни 
разговори 
100
 
меѓународни SMS 
  
100 минути
 
роаминг разговори 
  

Цена за Honor Magic 5 lite 5G 8/256

0 ден.
Одбери

A1 Business Pro XL

3.185 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
5GB
 
инернет во роаминг 
  
150 минути
 
меѓународни 
разговори 
150
 
меѓународни SMS 
  
150 минути
 
роаминг разговори 
  

Цена за Honor Magic 5 lite 5G 8/256

0 ден.
Одбери
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Honor Magic 5 lite 5G 8/256

Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.

A1 Business Pro XS

589 ден./мес.

Препорачана тарифа
 
8GB
 
национален интернет 
 
 
 
  
  
Неограничени
 
минути и SMS 
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  

Цена за Honor Magic 5 lite 5G 8/256

17.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro S

943 ден./мес.

Препорачана тарифа
 
80GB
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  

Цена за Honor Magic 5 lite 5G 8/256

13.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro M

1.297 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
2GB
 
инернет во роаминг 
  
50 минути
 
меѓународни 
разговори 
50
 
меѓународни SMS 
  
  
  
  

Цена за Honor Magic 5 lite 5G 8/256

4.999 ден.
Одбрано

A1 Business Pro L

2.123 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
3GB
 
инернет во роаминг 
  
100 минути
 
меѓународни 
разговори 
100
 
меѓународни SMS 
  
100 минути
 
роаминг разговори 
  

Цена за Honor Magic 5 lite 5G 8/256

0 ден.
Одбери

A1 Business Pro XL

3.185 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
5GB
 
инернет во роаминг 
  
150 минути
 
меѓународни 
разговори 
150
 
меѓународни SMS 
  
150 минути
 
роаминг разговори 
  

Цена за Honor Magic 5 lite 5G 8/256

0 ден.
Одбери
Основна цена
23.299денари
Припејд
25.299денари
Цена само за уред
25.299денари

Одбери

Honor Magic 5 lite 5G е телефон што се истакнува. Неговиот AMOLED дисплеј од 6,67 инчи обезбедува неверојатни визуелни слики, додека неговиот осум-јадрен процесор обезбедува беспрекорни перформанси. Задната камера од 64+5+2 MP и предната камера од 16 MP го снимаат секој момент со неверојатни детали и јасност. Со 8 GB RAM и 256 GB меморија, Honor Magic 5 lite 5G нуди доволно простор за вашите апликации, датотеки и медиуми. И со батерија од 5000 mAh, можете да останете поврзани цел ден без да се грижите дека ќе останете без батерија.

Honor Magic 5 lite 5G 8/256

Што има во кутијата?
  • Honor Magic 5 lite 5G 8/256
  • Кабел за полнење
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Основни карактеристики
  • Li-po 5000 mAh
  • Octa-core
  • 8 GB
  • 6.67" AMOLED
  • 64+5+2MP rear + 16MP front
73.9 мм
161.6 мм
Детални карактеристики
Мрежа GSM/HSPA/LTE/5G
Тип на SIM Dual Nano SIM
Екран AMOLED (1080 x 2400)
Големина на екранот 6.67"
Камера 64+5+2MP
Оперативен систем Android
CPU Octa-core
Вградена меморија 256 GB
RAM меморија 8 GB
Батерија Li-po 5000 mAh
Македонско мени Yes
Телефонот работи само со А1 SIM картичка No
Предна камера 16MP
Димензии 161.6 x 73.9 x 7.9 mm
Тежина 175g
Гаранција 24

Honor Magic 5 lite 5G 8/256

Гаранција и сервис
24
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Honor Magic 5 lite 5G 8/256, контактирајте го овластениот сервисер.

Honor Magic 5 lite 5G 8/256

Оценка од корисници

Има вкупно 0 рецензии за овој уред

0
0
0
0
0
0