Apple iPhone 15 Pro Max 512GB

Прочитај повеќе
Hexa-core
48+12+12MP rear +12MP front
8 GB
6.7" LTPO SuperRetina XDR OLED
Li-Ion
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Hexa-core
48+12+12MP rear +12MP front
8 GB
6.7" LTPO SuperRetina XDR OLED
Li-Ion
боја: Black Titanium

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Тарифа
A1 Business Pro XL
Промени тарифа
3.185 ден./мес.
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена на уред

85.999 ден.

Тарифа: A1 Business Pro XL
3.185 ден./мес.
Цена

85.999 ден.

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен

A1 Business Pro XS

589 ден./мес.

Препорачана тарифа
 
8GB
 
национален интернет 
 
 
 
  
  
Неограничени
 
минути и SMS 
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  

Цена за Apple iPhone 15 Pro Max 512GB

114.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro S

943 ден./мес.

Препорачана тарифа
 
80GB
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  

Цена за Apple iPhone 15 Pro Max 512GB

110.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro M

1.297 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
2GB
 
инернет во роаминг 
  
50 минути
 
меѓународни 
разговори 
50
 
меѓународни SMS 
  
  
  
  

Цена за Apple iPhone 15 Pro Max 512GB

101.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro L

2.123 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
3GB
 
инернет во роаминг 
  
100 минути
 
меѓународни 
разговори 
100
 
меѓународни SMS 
  
100 минути
 
роаминг разговори 
  

Цена за Apple iPhone 15 Pro Max 512GB

92.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro XL

3.185 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
5GB
 
инернет во роаминг 
  
150 минути
 
меѓународни 
разговори 
150
 
меѓународни SMS 
  
150 минути
 
роаминг разговори 
  

Цена за Apple iPhone 15 Pro Max 512GB

85.999 ден.
Одбрано
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Apple iPhone 15 Pro Max 512GB

Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.

A1 Business Pro XS

589 ден./мес.

Препорачана тарифа
 
8GB
 
национален интернет 
 
 
 
  
  
Неограничени
 
минути и SMS 
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  

Цена за Apple iPhone 15 Pro Max 512GB

114.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro S

943 ден./мес.

Препорачана тарифа
 
80GB
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  

Цена за Apple iPhone 15 Pro Max 512GB

110.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro M

1.297 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
2GB
 
инернет во роаминг 
  
50 минути
 
меѓународни 
разговори 
50
 
меѓународни SMS 
  
  
  
  

Цена за Apple iPhone 15 Pro Max 512GB

101.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro L

2.123 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
3GB
 
инернет во роаминг 
  
100 минути
 
меѓународни 
разговори 
100
 
меѓународни SMS 
  
100 минути
 
роаминг разговори 
  

Цена за Apple iPhone 15 Pro Max 512GB

92.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro XL

3.185 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
5GB
 
инернет во роаминг 
  
150 минути
 
меѓународни 
разговори 
150
 
меѓународни SMS 
  
150 минути
 
роаминг разговори 
  

Цена за Apple iPhone 15 Pro Max 512GB

85.999 ден.
Одбрано
Основна цена
117.999денари
Припејд
119.999денари
Цена само за уред
119.999денари

iPhone 15 Pro Max е најновиот водечки паметен телефон на Apple, кој нуди моќно и богато мобилно искуство. Со неверојатен дизајн кој комбинира премиум материјали и елегантна естетика, уредот може да се пофали со голем Super Retina XDR дисплеј кој дава живописни бои и остри детали. Oпремен e со најнапредниот чип A16 Bionic на Apple, кој обезбедува екстремно брзи перформанси за сè, од мултитаскинг до игри. Камерата на iPhone 15 Pro Max е исклучителна, со софистицирана низа леќи и сензори кои снимаат неверојатни фотографии и видеа во различни услови. Уредот се истакнува во фотографирањето при слаба осветленост, благодарение на напредниот Ноќен режим и подобрените способности за фотографирање. Покрај неговиот импресивен хардвер, iPhone 15 Pro Max ги поддржува најновите функции на iOS, вклучувајќи беспрекорна интеграција со екосистемот на Apple, алатки фокусирани на приватност и низа иновативни апликации. Траењето на батеријата е исто така зголемена, обезбедувајќи целодневна употреба без потреба од често полнење.

Apple iPhone 15 Pro Max 512GB

Што има во кутијата?
  • iPhone 15 Pro Max 512GB
  • Кабел USB-C
  • Упатство за употреба
Основни карактеристики
  • Hexa-core
  • 48+12+12MP rear +12MP front
  • 8 GB
  • 6.7" LTPO SuperRetina XDR OLED
  • Li-Ion
76.7 мм
159.9 мм
Детални карактеристики
Мрежа GSM/HSPA/LTE/5G
Тип на SIM Dual Nano SIM & eSIM
Екран LTPO Super Retina XDR OLED
Големина на екранот 6.7"
Камера 48+12+12MP
Оперативен систем iOS
CPU Hexa-core
Вградена меморија 512 GB
RAM меморија 8 GB
Батерија Li-Ion
Македонско мени No
Телефонот работи само со А1 SIM картичка Yes
Предна камера 12MP
Димензии 159.9 x 76.7 x 8.3 mm
Тежина 221g
Гаранција 12

Apple iPhone 15 Pro Max 512GB

Гаранција и сервис
12
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Apple iPhone 15 Pro Max 512GB, контактирајте го овластениот сервисер.

Apple iPhone 15 Pro Max 512GB

Оценка од корисници

Има вкупно 0 рецензии за овој уред

0
0
0
0
0
0