Apple iPhone 15 256GB

Прочитај повеќе
Hexa-core
48+12MP rear +12MP front
6 GB
6.1" Super Retina XDR OLED
Li-Ion
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Hexa-core
48+12MP rear +12MP front
6 GB
6.1" Super Retina XDR OLED
Li-Ion
боја: Black

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Тарифа
A1 Business Pro XL
Промени тарифа
3.185 ден./мес.
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена на уред

42.999 ден.

Тарифа: A1 Business Pro XL
3.185 ден./мес.
Цена

42.999 ден.

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен

A1 Business Pro XS

589 ден./мес.

Препорачана тарифа
 
8GB
 
национален интернет 
 
 
 
  
  
Неограничени
 
минути и SMS 
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  

Цена за Apple iPhone 15 256GB

71.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro S

943 ден./мес.

Препорачана тарифа
 
80GB
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  

Цена за Apple iPhone 15 256GB

67.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro M

1.297 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
2GB
 
инернет во роаминг 
  
50 минути
 
меѓународни 
разговори 
50
 
меѓународни SMS 
  
  
  
  

Цена за Apple iPhone 15 256GB

58.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro L

2.123 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
3GB
 
инернет во роаминг 
  
100 минути
 
меѓународни 
разговори 
100
 
меѓународни SMS 
  
100 минути
 
роаминг разговори 
  

Цена за Apple iPhone 15 256GB

49.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro XL

3.185 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
5GB
 
инернет во роаминг 
  
150 минути
 
меѓународни 
разговори 
150
 
меѓународни SMS 
  
150 минути
 
роаминг разговори 
  

Цена за Apple iPhone 15 256GB

42.999 ден.
Одбрано
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Apple iPhone 15 256GB

Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.

A1 Business Pro XS

589 ден./мес.

Препорачана тарифа
 
8GB
 
национален интернет 
 
 
 
  
  
Неограничени
 
минути и SMS 
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  

Цена за Apple iPhone 15 256GB

71.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro S

943 ден./мес.

Препорачана тарифа
 
80GB
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  
 
  
  

Цена за Apple iPhone 15 256GB

67.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro M

1.297 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
2GB
 
инернет во роаминг 
  
50 минути
 
меѓународни 
разговори 
50
 
меѓународни SMS 
  
  
  
  

Цена за Apple iPhone 15 256GB

58.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro L

2.123 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
3GB
 
инернет во роаминг 
  
100 минути
 
меѓународни 
разговори 
100
 
меѓународни SMS 
  
100 минути
 
роаминг разговори 
  

Цена за Apple iPhone 15 256GB

49.999 ден.
Одбери

A1 Business Pro XL

3.185 ден./мес.

Препорачана тарифа
5G
 
неограничен
 
национален интернет 
Неограничени
 
минути и SMS 
  
5GB
 
инернет во роаминг 
  
150 минути
 
меѓународни 
разговори 
150
 
меѓународни SMS 
  
150 минути
 
роаминг разговори 
  

Цена за Apple iPhone 15 256GB

42.999 ден.
Одбрано
Основна цена
74.999денари
Припејд
76.999денари
Цена само за уред
76.999денари

Ви го претставуваме iPhone 15, врвот на иновациите на Apple во мобилната технологија. Овој најсовремен уред комбинира елегантен дизајн со револуционерни функции за да го редефинира искуството со вашиот паметен телефон. Со неверојатен OLED дисплеј од работ до раб, iPhone 15 нуди живописни визуелни слики и вистински бои. Неговиот напреден чип A16 Bionic обезбедува многу брзи перформанси, правејќи го непречено извршувањето на повеќе задачи. Технологијата Face ID останува безбедна и удобна, а целосно новиот iOS 16 обезбедува непречен и интуитивен кориснички интерфејс. iPhone 15 е олицетворение на елеганција и моќ, редефинирање на она што е можно во паметен телефон.

Apple iPhone 15 256GB

Што има во кутијата?
  • iPhone 15 256GB
  • Кабел USB-C
  • Упатство за употреба
Основни карактеристики
  • Hexa-core
  • 48+12MP rear +12MP front
  • 6 GB
  • 6.1" Super Retina XDR OLED
  • Li-Ion
71.6 мм
147.6 мм
Детални карактеристики
Мрежа GSM/HSPA/LTE/5G
Тип на SIM Dual Nano SIM & eSIM
Екран Super Retina XDR OLED Display
Големина на екранот 6.1"
Камера 48+12MP
Оперативен систем iOS
CPU Hexa-core
Вградена меморија 256 GB
RAM меморија 6 GB
Батерија Li-Ion
Македонско мени No
Телефонот работи само со А1 SIM картичка Yes
Предна камера 12MP
Димензии 147.6 x 71.6 x 7.8 mm
Тежина 171g
Гаранција 12
Гаранција и сервис
12
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Apple iPhone 15 256GB, контактирајте го овластениот сервисер.

Apple iPhone 15 256GB

Оценка од корисници

Има вкупно 0 рецензии за овој уред

0
0
0
0
0
0