Мобилна

Devia Bluetooth Headphones Kinton

Прочитај повеќе
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
боја: White

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена на уред

1.799 ден.

Цена

1.799 ден.

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Devia Bluetooth Headphones Kinton

Што има во кутијата?
  • Devia Bluetooth headphones
  • Упатство за употреба
Основни карактеристики
Детални карактеристики
Гаранција 6

Devia Bluetooth Headphones Kinton

Гаранција и сервис
6
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Devia Bluetooth Headphones Kinton, контактирајте го овластениот сервисер.

Devia Bluetooth Headphones Kinton

Оценка од корисници

Има вкупно 0 рецензии за овој уред

0
0
0
0
0
0