Мобилна

Tellur Web Camera Basic full HD1080P

Придружете се на видео конференцијата на вашиот тим или на вашите омилени вебинари во целосна HD резолуција со нашата веб-камера. Само приклучете го во USB-портата на вашиот компјутер или друг уред и веб-камерата е подготвена за снимање! Благодарение на дизајнот со рачен фокус, можете да приспособите повеќе сцени во живо и да ја креирате саканата слика. Веб камерата има и вграден микрофон за намалување на шумот кој ќе обезбеди јасен разговор.

Прочитај повеќе
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одбери боја

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена

2.739 ден.

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен

A1 Nova XS

499 ден./мес.

 
 
2GB
 
национален интернет 
 
 
  
  
Неограничени
 
национални минути 
  
 
 
  
  
 
 
  

Цена за Tellur Web Camera Basic full HD1080P

739 ден.
Одбери

A1 Nova S

899 ден./мес.

10GB
 
20GB
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 50GB 
  
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
 
 
  
  
 
 
  
  

Цена за Tellur Web Camera Basic full HD1080P

0 ден.
Одбери

A1 Nova M

1.099 ден./мес.

5G
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 100GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
 
 
  
  
 
 
  
  

Цена за Tellur Web Camera Basic full HD1080P

0 ден.
Одбери

A1 Nova L

1.299 ден./мес.

5G
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 100GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
 
 
  
  
 
 
  
  

Цена за Tellur Web Camera Basic full HD1080P

0 ден.
Одбери

A1 Neon+

999 ден./мес.

15GB
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
со можност за размена 
  
Неограничени
 
минути и SMS 
  
  
  
  

Цена за Tellur Web Camera Basic full HD1080P

0 ден.
Одбери
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Tellur Web Camera Basic full HD1080P

Што има во кутијата?
 • Camera web Basic full HD1080P
 • Упатство за употреба
Основни карактеристики
  Детални карактеристики
  Гаранција 6

  Tellur Web Camera Basic full HD1080P

  Гаранција и сервис
  6
  месецигаранција од производител
  Овластен сервисер за овој уред

  Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Tellur Web Camera Basic full HD1080P, контактирајте го овластениот сервисер.

  Tellur Web Camera Basic full HD1080P

  Оценка од корисници

  Има вкупно 0 рецензии за овој уред

  0
  0
  0
  0
  0
  0