Мобилна
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одбери боја

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена

379 ден.

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен

A1 Nova XS

499 ден./мес.

 
 
4GB
 
национален интернет 
 
 
  
  
Неограничени
 
национални минути 
  
 
 
  
  
 
 
  

Цена за Setty PowerBank 2600 mAh MINI

0 ден.
Одбери

A1 Nova S

899 ден./мес.

10GB
 
20GB
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 50GB 
  
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
 
 
  
  
 
 
  
  

Цена за Setty PowerBank 2600 mAh MINI

0 ден.
Одбери

A1 Nova M

1.099 ден./мес.

5G
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 100GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
 
 
  
  
 
 
  
  

Цена за Setty PowerBank 2600 mAh MINI

0 ден.
Одбери

A1 Nova L

1.299 ден./мес.

5G
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 100GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
 
 
  
  
 
 
  
  

Цена за Setty PowerBank 2600 mAh MINI

0 ден.
Одбери
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Setty PowerBank 2600 mAh MINI

Што има во кутијата?
  Основни карактеристики
   Детални карактеристики

   Setty PowerBank 2600 mAh MINI

   Гаранција и сервис
   месецигаранција од производител
   Овластен сервисер за овој уред

   Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Setty PowerBank 2600 mAh MINI, контактирајте го овластениот сервисер.

   Антариас

   ул. Кузман Јосифовски Питу бр.17, 1000 Скопје, Македонија

   Setty PowerBank 2600 mAh MINI

   Оценка од корисници

   Има вкупно 3 рецензии за овој уред

   3
   0
   0
   0
   0
   5
   blowjob incest porn
   03.06.2022

   Дали Ви помогна оваа рецензија?
   russian incest sex
   19.07.2022

   Дали Ви помогна оваа рецензија?
   pov taboo porn
   26.07.2022

   Дали Ви помогна оваа рецензија?