Мобилна

Цена на уред ден. во

Samsung USB-C to USB-C Cable

Прочитај повеќе
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
боја: White

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена на уред

689 ден.

Цена

689 ден.

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Samsung USB-C to USB-C Cable

Што има во кутијата?
  Основни карактеристики
   Детални карактеристики
   Гаранција 6

   Samsung USB-C to USB-C Cable

   Гаранција и сервис
   6
   месецигаранција од производител
   Овластен сервисер за овој уред

   Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Samsung USB-C to USB-C Cable, контактирајте го овластениот сервисер.

   Samsung USB-C to USB-C Cable

   Оценка од корисници

   Има вкупно 0 рецензии за овој уред

   0
   0
   0
   0
   0
   0