Мобилна

Samsung Adapter 25W

Samsung ѕиден полнач од 25 W е направен за да Ви овозможи Вам и на сите Ваши уреди брзо полнење. Ќе Ве врати во движење за пократко време, во споредба од стандардниот полнач.

Прочитај повеќе
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одбери боја

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена

689 ден.

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен

A1 Nova XS

499 ден./мес.

 
 
2GB
 
национален интернет 
 
 
  
  
Неограничени
 
национални минути 
  
 
 
  
  
 
 
  

Цена за Samsung Adapter 25W

0 ден.
Одбери

A1 Nova S

899 ден./мес.

10GB
 
20GB
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 50GB 
  
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
 
 
  
  
 
 
  
  

Цена за Samsung Adapter 25W

0 ден.
Одбери

A1 Nova M

1.099 ден./мес.

5G Ready
 
неограничен
 
национален интернет 
Пакет по избор
 
5GB интернет во роаминг 
100 мин. кон странство 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
 
 
  
  
 
 
  
  

Цена за Samsung Adapter 25W

0 ден.
Одбери

A1 Nova L

1.299 ден./мес.

5G Ready
 
неограничен
 
национален интернет 
Пакет по избор
 
5GB интернет во роаминг 
100 мин. кон странство 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
 
 
  
  
 
 
  
  

Цена за Samsung Adapter 25W

0 ден.
Одбери

A1 Neon+

999 ден./мес.

15GB
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
со можност за размена 
  
Неограничени
 
минути и SMS 
  
  
  
  

Цена за Samsung Adapter 25W

0 ден.
Одбери
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Samsung Adapter 25W

Што има во кутијата?
  Основни карактеристики
   Детални карактеристики
   Гаранција 6
   Гаранција и сервис
   6
   месецигаранција од производител
   Овластен сервисер за овој уред

   Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Samsung Adapter 25W, контактирајте го овластениот сервисер.

   Видео Дата - сервис за мобилни телефони

   ул. Рузвелтова бр. 72, 1000 Скопје, Македонија

   Видео Дата сервис за ТВ

   ул. Февруарски Поход бр. 34 (Ново Лисиче), 1000 Скопје, Македонија

   Мобико

   Бул. Партизански Одреди бр. 62, мезанин, лок. бр. 2, 1000 Скопје, Македонија

   Samsung Adapter 25W

   Оценка од корисници

   Има вкупно 0 рецензии за овој уред

   0
   0
   0
   0
   0
   0