Мобилна
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одбери боја

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена

1.399 ден.

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен

A1 Nova XS

499 ден./мес.

Цена за Tellur Power Bank Slim 10000 mAh

/

A1 Nova S

899 ден./мес.

Цена за Tellur Power Bank Slim 10000 mAh

/

A1 Nova M

1.099 ден./мес.

Цена за Tellur Power Bank Slim 10000 mAh

/

A1 Nova L

1.299 ден./мес.

Цена за Tellur Power Bank Slim 10000 mAh

/
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Tellur Power Bank Slim 10000 mAh

Што има во кутијата?
  • Power Bank Slim 10000 mAh
  • Упатство за употреба
Основни карактеристики
Детални карактеристики
Гаранција 6

Tellur Power Bank Slim 10000 mAh

Гаранција и сервис
6
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Tellur Power Bank Slim 10000 mAh, контактирајте го овластениот сервисер.

Tellur Power Bank Slim 10000 mAh

Оценка од корисници

Има вкупно 0 рецензии за овој уред

0
0
0
0
0
0