Мобилна

Junior Bluetooth Speaker

Безжичниот Bluetooth звучник Setty Junior е совршен за луѓе кои сакаат да уживаат во својата омилена музика каде и да се. Звучникот е мал и практичен - идеален за патувања. Вградениот микрофон овозможува остварување повици без да ги користите Вашите раце. Батеријата на овој уред се полни со користење на USB-кабелот кој доаѓа во пакувањето.

Прочитај повеќе
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одбери боја

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена

489 ден.

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен

A1 Nova XS

499 ден./мес.

 
 
2GB
 
национален интернет 
 
 
  
  
Неограничени
 
национални минути 
  
 
 
  
  
 
 
  

Цена за Junior Bluetooth Speaker

0 ден.
Одбери

A1 Nova S

899 ден./мес.

10GB
 
20GB
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 50GB 
  
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
 
 
  
  
 
 
  
  

Цена за Junior Bluetooth Speaker

0 ден.
Одбери

A1 Nova M

1.099 ден./мес.

5G
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 100GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
 
 
  
  
 
 
  
  

Цена за Junior Bluetooth Speaker

0 ден.
Одбери

A1 Nova L

1.299 ден./мес.

5G
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 100GB 
со опција за размена 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
 
 
  
  
 
 
  
  

Цена за Junior Bluetooth Speaker

0 ден.
Одбери

A1 Neon+

999 ден./мес.

15GB
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
со можност за размена 
  
Неограничени
 
минути и SMS 
  
  
  
  

Цена за Junior Bluetooth Speaker

0 ден.
Одбери
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Junior Bluetooth Speaker

Што има во кутијата?
 • Junior Bluetooth Speaker
 • Упатство за употреба
Основни карактеристики
  Детални карактеристики
  Гаранција и сервис
  месецигаранција од производител
  Овластен сервисер за овој уред

  Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Junior Bluetooth Speaker, контактирајте го овластениот сервисер.

  Антариас

  ул. Кузман Јосифовски Питу бр.17, 1000 Скопје, Македонија

  Junior Bluetooth Speaker

  Оценка од корисници

  Има вкупно 0 рецензии за овој уред

  0
  0
  0
  0
  0
  0