Мобилна

SanDisk SanDisk 480GB Portable SSD

SanDisk Portable SSD е брз, пренослив и достапен простор за дополнителна меморија. Направете резервна копија на вашите содржини и спомени на решение за складирање кое беспрекорно се вклопува во вашиот мобилен животен стил. Дизајниран со заштита од паѓање до два метри, можете да го носите со себе во вашите најголеми авантури.

Прочитај повеќе
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одбери боја

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Тарифа
A1 Nova XS
Промени тарифа
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена

5.499 ден.

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен

A1 Nova XS

499 ден./мес.

Препорачана тарифа
 
 
2GB
 
национален интернет 
 
 
  
  
Неограничени
 
национални минути 
  
 
 
  
  
 
 
  

Цена за SanDisk SanDisk 480GB Portable SSD

5.499 ден.
Одбрано

A1 Nova S

899 ден./мес.

10GB
 
20GB
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 50GB 
  
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
 
 
  
  
 
 
  
  

Цена за SanDisk SanDisk 480GB Portable SSD

5.499 ден.
Одбери

A1 Nova M

1.099 ден./мес.

5G Ready
 
неограничен
 
национален интернет 
Пакет по избор
 
5GB интернет во роаминг 
100 мин. кон странство 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
 
 
  
  
 
 
  
  

Цена за SanDisk SanDisk 480GB Portable SSD

5.499 ден.
Одбери

A1 Nova L

1.299 ден./мес.

5G Ready
 
неограничен
 
национален интернет 
Пакет по избор
 
5GB интернет во роаминг 
100 мин. кон странство 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
 
 
  
  
 
 
  
  

Цена за SanDisk SanDisk 480GB Portable SSD

5.499 ден.
Одбери

A1 Neon+

999 ден./мес.

15GB
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
со можност за размена 
  
Неограничени
 
минути и SMS 
  
  
  
  

Цена за SanDisk SanDisk 480GB Portable SSD

5.499 ден.
Одбери
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

SanDisk SanDisk 480GB Portable SSD

Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Основна цена
5.499денари
Припејд
5.499денари
Цена само за уред
5.499денари

SanDisk SanDisk 480GB Portable SSD

Што има во кутијата?
  • SanDisk 4800GB Portable SSD
  • Упатство за употреба
Основни карактеристики
Детални карактеристики
Вградена меморија 4800 GB
Гаранција 6

SanDisk SanDisk 480GB Portable SSD

Гаранција и сервис
6
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот SanDisk SanDisk 480GB Portable SSD, контактирајте го овластениот сервисер.

SanDisk SanDisk 480GB Portable SSD

Оценка од корисници

Има вкупно 0 рецензии за овој уред

0
0
0
0
0
0