Мобилна
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одбери боја

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена

189 ден.

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен

A1 Nova XS

499 ден./мес.

Цена за Maxlife MXCH 10 Air vent car holder

189 ден.
Одбери

A1 Nova S

899 ден./мес.

Цена за Maxlife MXCH 10 Air vent car holder

189 ден.
Одбери

A1 Nova M

1.099 ден./мес.

Цена за Maxlife MXCH 10 Air vent car holder

189 ден.
Одбери

A1 Nova L

1.299 ден./мес.

Цена за Maxlife MXCH 10 Air vent car holder

189 ден.
Одбери
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Maxlife MXCH 10 Air vent car holder

Што има во кутијата?
  Основни карактеристики
  Детални карактеристики

  Maxlife MXCH 10 Air vent car holder

  Гаранција и сервис
  месецигаранција од производител
  Овластен сервисер за овој уред

  Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Maxlife MXCH 10 Air vent car holder, контактирајте го овластениот сервисер.

  Maxlife MXCH 10 Air vent car holder

  Оценка од корисници

  Има вкупно 0 рецензии за овој уред

  0
  0
  0
  0
  0
  0