Мобилна
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одбери боја

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена

859 ден.

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен

A1 Nova XS

499 ден./мес.

Цена за Samsung 15W Dual Car Charger

859 ден.
Одбери

A1 Nova S

899 ден./мес.

Цена за Samsung 15W Dual Car Charger

859 ден.
Одбери

A1 Nova M

1.099 ден./мес.

Цена за Samsung 15W Dual Car Charger

859 ден.
Одбери

A1 Nova L

1.299 ден./мес.

Цена за Samsung 15W Dual Car Charger

859 ден.
Одбери
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Samsung 15W Dual Car Charger

Што има во кутијата?
  Основни карактеристики
  Детални карактеристики
  Гаранција 6

  Samsung 15W Dual Car Charger

  Гаранција и сервис
  6
  месецигаранција од производител
  Овластен сервисер за овој уред

  Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Samsung 15W Dual Car Charger, контактирајте го овластениот сервисер.

  Видео Дата - сервис за мобилни телефони

  ул. Рузвелтова бр. 72, 1000 Скопје, Македонија

  Видео Дата сервис за ТВ

  ул. Февруарски Поход бр. 34 (Ново Лисиче), 1000 Скопје, Македонија

  Мобико

  Бул. Партизански Одреди бр. 62, мезанин, лок. бр. 2, 1000 Скопје, Македонија

  Samsung 15W Dual Car Charger

  Оценка од корисници

  Има вкупно 0 рецензии за овој уред

  0
  0
  0
  0
  0
  0