Мобилна

Maxlife Charger 1A Micro cable

Елегантниот дизајн и компактните димензии на полначот Maxlife изгледаат добро во секој поглед. Производот е идеален за полнење звучници, постари модели на телефони и други уреди. Кабелот овозможува бесплатно поврзување на уредите со компјутерот и пренос на податоци, а неговата флексибилност обезбедува негово долготрајно и удобно користење. Висококвалитетниот дизајн на полначот обезбедува негово правилно функционирање.

Прочитај повеќе
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одбери боја

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена

249 ден.

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен

A1 Nova XS

499 ден./мес.

 
 
2GB
 
национален интернет 
 
 
  
  
Неограничени
 
национални минути 
  
 
 
  
  
 
 
  

Цена за Maxlife Charger 1A Micro cable

/

A1 Nova S

899 ден./мес.

10GB
 
20GB
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
до 50GB 
  
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
 
 
  
  
 
 
  
  

Цена за Maxlife Charger 1A Micro cable

/

A1 Nova M

1.099 ден./мес.

5G Ready
 
неограничен
 
национален интернет 
Пакет по избор
 
5GB интернет во роаминг 
100 мин. кон странство 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
 
 
  
  
 
 
  
  

Цена за Maxlife Charger 1A Micro cable

/

A1 Nova L

1.299 ден./мес.

5G Ready
 
неограничен
 
национален интернет 
Пакет по избор
 
5GB интернет во роаминг 
100 мин. кон странство 
Неограничени
 
национални минути и ЅМЅ 
  
 
 
  
  
 
 
  
  

Цена за Maxlife Charger 1A Micro cable

/

A1 Neon+

999 ден./мес.

15GB
 
неограничен
 
национален интернет 
A1 Net Sef
 
со можност за размена 
  
Неограничени
 
минути и SMS 
  
  
  
  

Цена за Maxlife Charger 1A Micro cable

/
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Maxlife Charger 1A Micro cable

Што има во кутијата?
  • Maxlife charger 1A Micro cable
Основни карактеристики
Детални карактеристики
Гаранција 6

Maxlife Charger 1A Micro cable

Гаранција и сервис
6
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Maxlife Charger 1A Micro cable, контактирајте го овластениот сервисер.

Maxlife Charger 1A Micro cable

Оценка од корисници

Има вкупно 0 рецензии за овој уред

0
0
0
0
0
0