Телефони

Nokia 6.2 + karaoke VT-6280

онлајн достапен
Одбери боја
Тарифа Промени
A1 Neo M
Цена

Снимајте неверојатни детали со напредната тројна камера. Камерата е опремена со AI технологија, која дава слики полни со живот, без разлика во кое време од денот сликате. Дополнително, 8 MP камера со ултра широка леќа од 118° ви овозможува да опфатите и снимите моменти со широк агол. Дополнитлно, доколку го порачате *онлајн, ќе добиете подарок LED Karaoke Bluetooth Speaker VT-6280.

 • 6.3” FHD+ PureDisplay
 • Octa-core CPU
 • 16+5+8MP rear camera
 • 64GB internal / 4GB RAM
 • *подарокот се добива доколку телефонот се нарача исклучиво онлајн.

Снимајте неверојатни детали со напредната тројна камера. Камерата е опремена со AI технологија, која дава слики полни со живот, без разлика во кое време од денот сликате. Дополнително, 8 MP камера со ултра широка леќа од 118° ви овозможува да опфатите и снимите моменти со широк агол. Дополнитлно, доколку го порачате *онлајн, ќе добиете подарок LED Karaoke Bluetooth Speaker VT-6280.

Одбери боја

Одбраната боја е недостапна за онлајн нарачка

Тарифа

Промени
Онлајн цена
5.999 ден.

2.999 ден.

Достапно на рати во А1 Продажните салони
ден. x 24 рати

A1 Neo L

 • Интернет 40GB
40GB
+ до 100GB A1 Net Sef
 • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
1399
ден./мес.
Одбери

A1 Neo M+

 • Интернет 30 GB
30 GB
до 100GB со можност за размена
 • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
999
ден./мес.
Одбери

A1 Neo M

 • Интернет 15GB
15GB
+ до 50GB A1 Net Sef
 • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
799
ден./мес.
Одбери

A1 Neon+

 • Интернет 30GB
30GB
до 100GB со можност за рамена
 • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
999
ден./мес.
Одбери

A1 Neon

 • Интернет 15GB
15GB
+ неограничен интернет од 00:00 до 06:00 и до 50GB A1 Net Sef
 • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
799
ден./мес.
Одбери
Сакате да купите само уред? Одбери

Тарифа

Времетраење на договор

Тип на плаќање

Тарифа

Редовна цена

Онлајн цена


Основна цена
12.499 ден.

Карактеристики

Технички карактеристики
Мрежа GSM/HSPA/LTE
Пренос на податоци null
Поврзување USB Type-C™ (USB 2.0), NFC, WiFi 802.11 b/g/n/ac, Bluetooth® 5.0
Тип на SIM Nano SIM/Dual SIM
Пораки null
Екран 6.3” FHD+ PureDisplay (1080 x 2280), 16M colors
Големина на екранот null
Резолуција на екранот null
Камера 16MP + 5MP + 8MP задна камера + 8MP предна камера
Оперативен систем Android
CPU Octa-core
Фрекфенција на освежување null
Вид на дигитален телевизиски приемник null
Smart TV
Android TV
HDD null
Графичка картичка null
Порти null
Звук null
VoLTE
Вградена меморија 64GB
RAM меморија 4GB
Мемориска картичка null
Мемориска картичка капацитет null
Батерија тип Li-Ion
Батерија капацитет 3500 mAh
Македонско мени Не
Телефонот работи само со А1 SIM картичка Не

Поддршка