Телефони

Xiaomi Redmi Note 9 Pro

онлајн недостапен
Одбери боја
Тарифа Промени
A1 Neo M
Цена

Зачувајте ги најубавите моменти со четирите вградени камери на Xiaomi Redmi Note 9 Pro! Дизајниран за лесен пристап и брзина, сензорот за отпечаток на овој паметен телефон е поставен од страна на уредот. Има ипресивна батерија од 5020mAh, која овозможува и до 14 часови гејмање без пауза, додека пак 2+1 слотот за СИМ + microSD картички дозволува користење на 2 СИМ картички во исто време и до 512GB зголемување на меморијата.

 • 6.67″ FHD+ DotDisplay
 • 64+8+5+2MP rear + 16MP front camera
 • Octa-Core CPU
 • 64GB internal / 6GB RAM

Зачувајте ги најубавите моменти со четирите вградени камери на Xiaomi Redmi Note 9 Pro! Дизајниран за лесен пристап и брзина, сензорот за отпечаток на овој паметен телефон е поставен од страна на уредот. Има ипресивна батерија од 5020mAh, која овозможува и до 14 часови гејмање без пауза, додека пак 2+1 слотот за СИМ + microSD картички дозволува користење на 2 СИМ картички во исто време и до 512GB зголемување на меморијата.

Одбери боја

Одбраната боја е недостапна за онлајн нарачка

Тарифа

Промени
Онлајн цена
12.999 ден.

11.999 ден.

Достапно на рати во А1 Продажните салони
ден. x 24 рати

A1 Neo L

 • Интернет 40GB
40GB
+ до 100GB A1 Net Sef
 • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
1399
ден./мес.
Одбери

A1 Neo M+

 • Интернет 30 GB
30 GB
до 100GB со можност за размена
 • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
999
ден./мес.
Одбери

A1 Neo M

 • Интернет 15GB
15GB
+ до 50GB A1 Net Sef
 • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
799
ден./мес.
Одбери

A1 Neon+

 • Интернет 30GB
30GB
до 100GB со можност за рамена
 • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
999
ден./мес.
Одбери

A1 Neon

 • Интернет 15GB
15GB
+ неограничен интернет од 00:00 до 06:00 и до 50GB A1 Net Sef
 • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
799
ден./мес.
Одбери
Сакате да купите само уред? Одбери

Тарифа

Времетраење на договор

Тип на плаќање

Тарифа

Редовна цена

Онлајн цена


Основна цена
19.999 ден.

Карактеристики

Технички карактеристики
Мрежа GSM/HSDPA/LTE
Пренос на податоци null
Поврзување null
Тип на SIM Dual Nano SIM
Пораки null
Екран FHD+ DotDisplay
Големина на екранот 6.67″
Резолуција на екранот 2400 x 1080px
Камера 64+8+5+2MP rear + 16MP front camera
Оперативен систем Android
CPU Octa-core (2.3GHz)
Фрекфенција на освежување null
Вид на дигитален телевизиски приемник null
Smart TV
Android TV
HDD null
Графичка картичка null
Порти null
Звук null
VoLTE
Вградена меморија 64GB
RAM меморија 6GB
Мемориска картичка null
Мемориска картичка капацитет null
Батерија тип Li-Ion
Батерија капацитет 5020mAh
Македонско мени Не
Телефонот работи само со А1 SIM картичка Не

Поддршка