Телефони

Xiaomi Redmi 9T

онлајн недостапен
Одбери боја
Тарифа Промени
A1 Neo M
Цена

Xiaomi Redmi 9T Ви овозможува да креирате совршени фотографии, користејќи го системот од четири камери, без разлика дали сакате да доловите одреден детаљ, да направите јасни портрети или пак фотографии од пејзажи, со агол од 120°. Воедно, во својот дизајн содржи посебно место за мемориска картичка, каде што можете да зачувате сè што Ви е потребно. Паметниот телефон вклучува импресивна батерија од 6000 mAh, со која ќе можете да ги користите сите функции и апликации, многу подолго од кога било.

 • 6.53” FHD+ Dot Drop display
 • 48MP + 8MP + 2MP + 2MP задна + 8MP предна
 • Octa-Core CPU
 • 64GB internal / 4GB RAM

Xiaomi Redmi 9T Ви овозможува да креирате совршени фотографии, користејќи го системот од четири камери, без разлика дали сакате да доловите одреден детаљ, да направите јасни портрети или пак фотографии од пејзажи, со агол од 120°. Воедно, во својот дизајн содржи посебно место за мемориска картичка, каде што можете да зачувате сè што Ви е потребно. Паметниот телефон вклучува импресивна батерија од 6000 mAh, со која ќе можете да ги користите сите функции и апликации, многу подолго од кога било.

Одбери боја

Одбраната боја е недостапна за онлајн нарачка

Тарифа

Промени
Начин на плаќање
Цена

2.399 ден.

Провери достапност во продажни салони

A1 Neo L

 • Интернет неограничен
неограничен
 • до 200GB во A1 Net Sef
 • со можност за размена
  • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
  1399
  ден./мес.
  Одбери

  A1 Neo M+

  • Интернет неограничен
  неограничен
 • до 100GB во A1 Net Sef
 • со можност за размена
  • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
  999
  ден./мес.
  Одбери

  A1 Neo M

  • Интернет 15GB
  15GB
 • до 50GB во A1 Net Sef
  • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
  799
  ден./мес.
  Одбери

  A1 Neon+

  • Интернет неограничен
  неограничен
 • до 100GB во A1 Net Sef
 • со можност за размена
 • неограничен интернет од 00:00 до 06:00
  • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
  999
  ден./мес.
  Одбери

  A1 Neon

  • Интернет 15GB
  15GB
 • до 50GB во A1 Net Sef
 • неограничен интернет од 00:00 до 06:00
  • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
  799
  ден./мес.
  Одбери
  Сакате да купите само уред? Одбери

  Тарифа

  Времетраење на договор

  Тип на плаќање

  Тарифа

  Редовна цена


  Основна цена
  10.499 ден.

  Карактеристики

  Технички карактеристики
  Мрежа GSM / HSPA / LTE
  Пренос на податоци null
  Поврзување null
  Тип на SIM null
  Пораки null
  Екран 6.53” FHD+ Dot Drop display (1080 x 2340)
  Големина на екранот null
  Резолуција на екранот null
  Камера 48MP + 8MP + 2MP + 2MP задна камера + 8MP предна камера
  Оперативен систем Android
  CPU null
  Фрекфенција на освежување null
  Вид на дигитален телевизиски приемник null
  Smart TV
  Android TV
  HDD null
  Графичка картичка null
  Порти null
  Звук null
  VoLTE
  Вградена меморија 64 GB (помалку достапна за корисникот)
  RAM меморија null
  Мемориска картичка null
  Мемориска картичка капацитет null
  Батерија тип Li-Ion
  Батерија капацитет 6000 mAh
  Македонско мени Не
  Телефонот работи само со А1 SIM картичка Не

  Поддршка