Смарт уреди

Xiaomi Mi Electric Scooter M365

онлајн достапен
Одбери боја
Тарифа
A1 Neo M
Цена

Димензија - 1080 X 430 X 1140mm. Тежина: приближно 12.5kg. Maксимална брзина: 25km/h, max 18km/h on Cruise control.

Димензија - 1080 X 430 X 1140mm. Тежина: приближно 12.5kg. Maксимална брзина: 25km/h, max 18km/h on Cruise control.

Одбери боја

Одбраната боја е недостапна за онлајн нарачка

Тарифа

Цена

19.856 ден.

Достапно на рати во А1 Продажните салони
ден. x 24 рати
Сакате да купите само уред? Одбери

Тарифа

Времетраење на договор

Тип на плаќање

Тарифа

Редовна цена


Основна цена
25.856 ден.

Карактеристики

Технички карактеристики
Мрежа null
Пренос на податоци null
Поврзување null
Тип на SIM null
Пораки null
Екран null
Големина на екранот null
Резолуција на екранот null
Камера null
Оперативен систем /
CPU null
Фрекфенција на освежување null
Вид на дигитален телевизиски приемник null
Smart TV
Android TV
HDD null
Графичка картичка null
Порти null
Звук null
VoLTE
Батерија тип Li-Ion
Батерија капацитет 30 x 18650mAh lithium батериски единици
Македонско мени Не
Телефонот работи само со А1 SIM картичка Не

Поддршка


Hi Communications
бул. Трета Македонска Бригада 48, 1000 Скопје
тел: +389 (0)75 405 885