Телефони

Samsung Galaxy A41

онлајн недостапен
Одбери боја
Тарифа Промени
A1 Neo M
Цена

Едноставнот и елегантен дизајн на Samsung Galaxy A41 Ви овозможува лесна и брза навигација на екранот, со само една рака, додека пак трите напредни камери на овој уред, и даваат пошироко видно поле и поголема длабочина на секоја фотографија!

 • 6,1" FHD+ Super AMOLED display
 • 48+8+5MP rear + 25MP front camera
 • Octa-Core CPU
 • 64GB internal / 4GB RAM

Едноставнот и елегантен дизајн на Samsung Galaxy A41 Ви овозможува лесна и брза навигација на екранот, со само една рака, додека пак трите напредни камери на овој уред, и даваат пошироко видно поле и поголема длабочина на секоја фотографија!

Одбери боја

Одбраната боја е недостапна за онлајн нарачка

Тарифа

Промени
Начин на плаќање
Цена

10.999 ден.

Провери достапност во продажни салони

A1 Neo L

 • Интернет 70GB
70GB
+ до 100GB A1 Net Sef
 • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
1399
ден./мес.
Одбери

A1 Neo M+

 • Интернет 50 GB
50 GB
до 100GB со можност за размена
 • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
999
ден./мес.
Одбери

A1 Neo M

 • Интернет 15GB
15GB
+ до 50GB A1 Net Sef
 • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
799
ден./мес.
Одбери

A1 Neon+

 • Интернет 50GB
50GB
до 100GB со можност за рамена
 • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
899
ден./мес.
Одбери

A1 Neon

 • Интернет 15GB
15GB
+ неограничен интернет од 00:00 до 06:00 и до 50GB A1 Net Sef
 • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
799
ден./мес.
Одбери
Сакате да купите само уред? Одбери

Тарифа

Времетраење на договор

Тип на плаќање

Тарифа

Редовна цена


Основна цена
17.999 ден.

Карактеристики

Технички карактеристики
Мрежа GSM/HSDPA/LTE
Пренос на податоци null
Поврзување Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac 2.4+5GHz, USB 2.0, NFC, Bluetooth v5.0
Тип на SIM Dual Nano SIM 4FF (SIM 1 + SIM 2 + MicroSD)
Пораки null
Екран FHD+ Super AMOLED display
Големина на екранот 6.1"
Резолуција на екранот 2400 x 1080px., 16M colors
Камера 48+8+5MP rear + 25MP front camera
Оперативен систем Android
CPU Octa-core (2.0 GHz, 1.7 GHz)
Фрекфенција на освежување null
Вид на дигитален телевизиски приемник null
Smart TV
Android TV
HDD null
Графичка картичка null
Порти null
Звук null
VoLTE
Вградена меморија 64GB
RAM меморија 4GB
Мемориска картичка MicroSD
Мемориска картичка капацитет up to 512GB
Батерија тип Li-Ion
Батерија капацитет 3500 mAh
Македонско мени Не
Телефонот работи само со А1 SIM картичка Не

Поддршка