Телефони

Samsung Galaxy Z Flip 3 5G

онлајн достапен
Одбери боја
Тарифа Промени
A1 Neo M
Цена

Samsung Galaxy Z Flip е одличен склоп помеѓу ретро телефоните на преклопување и денешните паметни телефони, со елегантен дизајн и моќни перформанси. Поддржан од супермоќен процесор и РАМ меморија од 8 GB, телефонот овозможува гејминг и беспрекорно функционирање на сите апликации, додека функција на преклопување, со себе носи многу новитети при правење на селфи фотографии од различен агол, или пак снимање на видеа, без изместување од поставената положба.

 • 6.7" FHD+ Dynamic AMOLED display
 • 12+12MP rear + 10MP front camera
 • Octa-Core CPU
 • 128GB internal / 8GB RAM

Samsung Galaxy Z Flip е одличен склоп помеѓу ретро телефоните на преклопување и денешните паметни телефони, со елегантен дизајн и моќни перформанси. Поддржан од супермоќен процесор и РАМ меморија од 8 GB, телефонот овозможува гејминг и беспрекорно функционирање на сите апликации, додека функција на преклопување, со себе носи многу новитети при правење на селфи фотографии од различен агол, или пак снимање на видеа, без изместување од поставената положба.

Одбери боја

Одбраната боја е недостапна за онлајн нарачка

Тарифа

Промени
Начин на плаќање
Цена

36.999 ден.

Провери достапност во продажни салони

A1 Neo L

 • Интернет 120GB
120GB
 • до 200GB во A1 Net Sef
 • со можност за размена
  • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
  1399
  ден./мес.
  Одбери

  A1 Neo M+

  • Интернет 100 GB
  100 GB
 • до 100GB во A1 Net Sef
 • со можност за размена
  • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
  999
  ден./мес.
  Одбери

  A1 Neo M

  • Интернет 15GB
  15GB
 • до 50GB во A1 Net Sef
  • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
  799
  ден./мес.
  Одбери

  A1 Neon+

  • Интернет 100GB
  100GB
 • до 100GB во A1 Net Sef
 • со можност за размена
 • неограничен интернет од 00:00 до 06:00
  • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
  999
  ден./мес.
  Одбери

  A1 Neon

  • Интернет 15GB
  15GB
 • до 50GB во A1 Net Sef
 • неограничен интернет од 00:00 до 06:00
  • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
  799
  ден./мес.
  Одбери
  Сакате да купите само уред? Одбери

  Тарифа

  Времетраење на договор

  Тип на плаќање

  Тарифа

  Редовна цена


  Основна цена
  61.499 ден.

  Карактеристики

  Технички карактеристики
  Мрежа GSM / HSPA / LTE / 5G
  Пренос на податоци null
  Поврзување null
  Тип на SIM Dual Nano SIM
  Пораки null
  Екран FHD+ Dynamic AMOLED 2X
  Големина на екранот 6.7"
  Резолуција на екранот 2640 x 1080 px.
  Камера 12+12MP rear + 10MP front camera
  Оперативен систем Android
  CPU Octa-Core
  Фрекфенција на освежување null
  Вид на дигитален телевизиски приемник null
  Smart TV
  Android TV
  HDD null
  Графичка картичка null
  Порти null
  Звук null
  VoLTE
  Вградена меморија 128GB
  RAM меморија 8GB
  Мемориска картичка null
  Мемориска картичка капацитет null
  Батерија тип Li-iOn
  Батерија капацитет 3300 mAh
  Македонско мени Не
  Телефонот работи само со А1 SIM картичка Не

  Поддршка