Телефони

Samsung Galaxy S20 FE

онлајн достапен
Одбери боја
Тарифа Промени
A1 Neo M
Цена

Samsung S20 FE вклучува 32 МР предна камера, со која можете да направите феноменални селфи фотографии и професионални влог содржини со 4К резолуција. Има 6,5-инчен дисплеј кој е совршен за гледање на филмови и видеосодржини и благодарение на моќниот процесор, ќе можете без проблем да ги играте и Вашите омилени видеоигри.

 • 6.5 Super AMOLED Display
 • 12+12+8MP rear + 32MP front camera
 • Octa-Core CPU
 • Android 10.0
 • 128GB internal / 6GB RAM

Samsung S20 FE вклучува 32 МР предна камера, со која можете да направите феноменални селфи фотографии и професионални влог содржини со 4К резолуција. Има 6,5-инчен дисплеј кој е совршен за гледање на филмови и видеосодржини и благодарение на моќниот процесор, ќе можете без проблем да ги играте и Вашите омилени видеоигри.

Одбери боја

Одбраната боја е недостапна за онлајн нарачка

Тарифа

Промени
Начин на плаќање
Цена

9.499 ден.

Провери достапност во продажни салони

A1 Neo L

 • Интернет 120GB
120GB
 • до 200GB во A1 Net Sef
 • со можност за размена
  • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
  1399
  ден./мес.
  Одбери

  A1 Neo M+

  • Интернет 100 GB
  100 GB
 • до 100GB во A1 Net Sef
 • со можност за размена
  • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
  999
  ден./мес.
  Одбери

  A1 Neo M

  • Интернет 15GB
  15GB
 • до 50GB во A1 Net Sef
  • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
  799
  ден./мес.
  Одбери

  A1 Neon+

  • Интернет 100GB
  100GB
 • до 100GB во A1 Net Sef
 • со можност за размена
 • неограничен интернет од 00:00 до 06:00
  • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
  999
  ден./мес.
  Одбери

  A1 Neon

  • Интернет 15GB
  15GB
 • до 50GB во A1 Net Sef
 • неограничен интернет од 00:00 до 06:00
  • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
  799
  ден./мес.
  Одбери
  Сакате да купите само уред? Одбери

  Тарифа

  Времетраење на договор

  Тип на плаќање

  Тарифа

  Редовна цена


  Основна цена
  33.999 ден.

  Карактеристики

  Технички карактеристики
  Мрежа null
  Пренос на податоци null
  Поврзување Wi-Fi 802.11, Bluetooth v 5.0, USB type-C, NFC, GPS
  Тип на SIM Nano SIM
  Пораки null
  Екран Super AMOLED display
  Големина на екранот 6.5”
  Резолуција на екранот 2400x1080px.
  Камера 12+12+8MP rear + 32MP front camera, x30 optical zoom
  Оперативен систем Android
  CPU Octa-Core (2 x 2.7Ghz + 2 x 2.5Ghz + 4 x 2.0 Ghz)
  Фрекфенција на освежување null
  Вид на дигитален телевизиски приемник null
  Smart TV
  Android TV
  HDD null
  Графичка картичка null
  Порти null
  Звук null
  VoLTE Да
  Вградена меморија 128GB
  RAM меморија 6GB
  Мемориска картичка MicroSD
  Мемориска картичка капацитет up to 1TB
  Батерија тип Li-Ion
  Батерија капацитет 4500mAh
  Македонско мени Не
  Телефонот работи само со А1 SIM картичка Не

  Поддршка