Телевизори

Philips 43PUS7304-12

онлајн достапен
Одбери боја
Тарифа Промени
A1 Neo M
Цена
  43" 4K Ultra HD LED Android TV ™ 9 (Pie) HDMI x4 / USB x2
Одбери боја

Одбраната боја е недостапна за онлајн нарачка

Тарифа

Промени
Цена

19.376 ден.

Достапно на рати во А1 Продажните салони
ден. x 24 рати

A1 Neo XL

 • Интернет 40GB
40GB
+ до 200GB A1 Net Sef
 • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
2519 ден. (со А1 Business)
ден./мес.
Одбери

A1 Neo L

 • Интернет 20GB
20GB
+ до 100GB A1 Net Sef
 • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
1399 ден.
ден./мес.
Одбери

A1 Neo M

 • Интернет 15GB
15GB
+ до 50GB A1 Net Sef
 • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
799 ден.
ден./мес.
Одбери

A1 Neo S

 • Интернет 1GB
1GB
4G
 • Неограничени минути и SMS пораки 0 SMS-и и неограничени минути кон сите мрежи
499 ден.
ден./мес.
Одбери

A1 Neon

 • Интернет 20GB
20GB
+ неограничен интернет од 00:00 до 06:00 и до 50GB A1 Net Sef
 • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
799 ден.
ден./мес.
Одбери
Сакате да купите само уред? Одбери

Тарифа

Времетраење на договор

Тип на плаќање

Тарифа

Редовна цена


Основна цена
24.376 ден.

Карактеристики

Технички карактеристики
Мрежа null
Пренос на податоци null
Поврзување null
Тип на SIM null
Пораки null
Екран 4K Ultra HD LED
Големина на екранот 43"
Резолуција на екранот 3840x2160px
Камера null
Оперативен систем Android
CPU null
Фрекфенција на освежување null
Вид на дигитален телевизиски приемник DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
Smart TV
Android TV Да
HDD null
Графичка картичка null
Порти 4 HDMI / 2 USB / 1 YPbPr
Звук null
VoLTE

Поддршка


2 години гаранција

 ЕЛЕКТРО ВИЗИЈА
 Ул. 1615 бр.4, нас. Аеродром,
Скопје, Македонија
 +389 (2) 3135 115; +389 (76) 266 499