Лаптопи и таблети

Lenovo S145 i3-1005G1 8GB 256

онлајн недостапен
Одбери боја
Тарифа
A1 Neo M
Цена
  • 15.6-inch FHD Anti-Glare Display
  • HD (720p) Webcam
  • Intel Core i3-1005G1
  • 256GB SSD / 8GB DDR4 2666 RAM
Одбери боја

Одбраната боја е недостапна за онлајн нарачка

Тарифа

Цена

16.499 ден.

Достапно на рати во А1 Продажните салони
ден. x 24 рати
Сакате да купите само уред? Одбери

Тарифа

Времетраење на договор

Тип на плаќање

Тарифа

Редовна цена


Основна цена
21.499 ден.

Карактеристики

Технички карактеристики
Мрежа null
Пренос на податоци null
Поврзување null
Тип на SIM null
Пораки null
Екран FHD antiglare
Големина на екранот 15.6"
Резолуција на екранот 1920x1080px
Камера 720p
Оперативен систем /
CPU I3-1005G1
Фрекфенција на освежување null
Вид на дигитален телевизиски приемник null
Smart TV
Android TV
HDD 256GB SSD
Графичка картичка null
Порти 1 X USB 2.0, 2 X USB 3.0, 4-in-1 media reader (MMC, SD, SDHC, SDXC), HDMI , headphone / microphone combo jack
Звук null
VoLTE
Вградена меморија null
RAM меморија 8GB DDR4 2666
Мемориска картичка null
Мемориска картичка капацитет null
Македонско мени Не
Телефонот работи само со А1 SIM картичка Не

Поддршка


2 години гаранција

Аитоникс  
Ул. Васил Ѓоргов бр. 33 локал 2
1000 Скопје, Р. Македонија
Тел: 02 3298 338
Call centar: 080 044 444 (бројот е бесплатен за цела Македонија)