Телефони

Apple iPhone SE 2020 128GB

онлајн достапен
Одбери боја
Тарифа Промени
A1 Neo M
Цена

Со својот компактен дизајн и супер перформанси, iPhone SE 2020 е уште еден одличен паметен телефон под брендот на Apple. Доаѓа со одлична 12MP задна камера, која со помош на Smart HDR опцијата, комбинира повеќе фотографии во една, за подобар квалитет, светлина и детали. Опцијата за портрет користи монокуларен сензор за длабочина кој користи машинско учење за наоѓање на лице, правејќи ги портрет фотографиите извонредни.

 • 4.7" Retina HD display
 • 12MP rear + 7MP front camera
 • Hexa-Core CPU
 • 128GB internal / 3GB RAM

Со својот компактен дизајн и супер перформанси, iPhone SE 2020 е уште еден одличен паметен телефон под брендот на Apple. Доаѓа со одлична 12MP задна камера, која со помош на Smart HDR опцијата, комбинира повеќе фотографии во една, за подобар квалитет, светлина и детали. Опцијата за портрет користи монокуларен сензор за длабочина кој користи машинско учење за наоѓање на лице, правејќи ги портрет фотографиите извонредни.

Одбери боја

Одбраната боја е недостапна за онлајн нарачка

Тарифа

Промени
Начин на плаќање
Цена

22.999 ден.

Провери достапност во продажни салони

A1 Neo L

 • Интернет 120GB
120GB
 • до 200GB во A1 Net Sef
 • со можност за размена
  • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
  1399
  ден./мес.
  Одбери

  A1 Neo M+

  • Интернет 100 GB
  100 GB
 • до 100GB во A1 Net Sef
 • со можност за размена
  • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
  999
  ден./мес.
  Одбери

  A1 Neo M

  • Интернет 15GB
  15GB
 • до 50GB во A1 Net Sef
  • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
  799
  ден./мес.
  Одбери

  A1 Neon+

  • Интернет 100GB
  100GB
 • до 100GB во A1 Net Sef
 • со можност за размена
 • неограничен интернет од 00:00 до 06:00
  • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
  999
  ден./мес.
  Одбери

  A1 Neon

  • Интернет 15GB
  15GB
 • до 50GB во A1 Net Sef
 • неограничен интернет од 00:00 до 06:00
  • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
  799
  ден./мес.
  Одбери
  Сакате да купите само уред? Одбери

  Тарифа

  Времетраење на договор

  Тип на плаќање

  Тарифа

  Редовна цена


  Основна цена
  34.999 ден.

  Карактеристики

  Технички карактеристики
  Мрежа GSM/HSDPA/LTE
  Пренос на податоци null
  Поврзување null
  Тип на SIM Dual SIM (NANO, eSIM)
  Пораки null
  Екран Retina HD display
  Големина на екранот 4.7"
  Резолуција на екранот 1334 x 750px
  Камера 12MP rear + 7MP front camera
  Оперативен систем iOS
  CPU Hexa-Core
  Фрекфенција на освежување null
  Вид на дигитален телевизиски приемник null
  Smart TV
  Android TV
  HDD null
  Графичка картичка null
  Порти null
  Звук null
  VoLTE
  Вградена меморија 128GB
  RAM меморија 3GB
  Мемориска картичка null
  Мемориска картичка капацитет null
  Батерија тип Li-Ion
  Батерија капацитет 1821mAh

  Поддршка