Телефони

Apple iPhone 12 Pro Max 256GB

онлајн достапен
Одбери боја
Тарифа Промени
A1 Neo M
Цена

iPhone Pro Max 256 доаѓа со три задни камери (12 МР + 12 МР +12 МР) и со предна камера од 12 МР кои прават прекрасни фотографии, дури и ако фотографирате преку ноќ. Големиот дисплеј од 6,7 инчи ги прикажува сите содржини со кристално јасна слика и е одличен за секојдневна или пак професионална употреба. Вклучува 256 GB внатрешна меморија, A14 генерација на процесор и РАМ меморија од 6 GB кои овозможуваат беспрекорно функционирање на телефонот.

 • 6.7" Super Retina XDR OLED display
 • 12+12+12MP rear + 12MP front camera
 • Hexa-core (A14 Bionic chip)
 • iOS 14
 • 256GB internal / 6GB RAM

iPhone Pro Max 256 доаѓа со три задни камери (12 МР + 12 МР +12 МР) и со предна камера од 12 МР кои прават прекрасни фотографии, дури и ако фотографирате преку ноќ. Големиот дисплеј од 6,7 инчи ги прикажува сите содржини со кристално јасна слика и е одличен за секојдневна или пак професионална употреба. Вклучува 256 GB внатрешна меморија, A14 генерација на процесор и РАМ меморија од 6 GB кои овозможуваат беспрекорно функционирање на телефонот.

Одбери боја

Одбраната боја е недостапна за онлајн нарачка

Тарифа

Промени
Начин на плаќање
Цена

66.499 ден.

Провери достапност во продажни салони

A1 Neo L

 • Интернет 120GB
120GB
 • до 200GB во A1 Net Sef
 • со можност за размена
  • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
  1399
  ден./мес.
  Одбери

  A1 Neo M+

  • Интернет 100 GB
  100 GB
 • до 100GB во A1 Net Sef
 • со можност за размена
  • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
  999
  ден./мес.
  Одбери

  A1 Neo M

  • Интернет 15GB
  15GB
 • до 50GB во A1 Net Sef
  • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
  799
  ден./мес.
  Одбери

  A1 Neon+

  • Интернет 100GB
  100GB
 • до 100GB во A1 Net Sef
 • со можност за размена
 • неограничен интернет од 00:00 до 06:00
  • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
  999
  ден./мес.
  Одбери

  A1 Neon

  • Интернет 15GB
  15GB
 • до 50GB во A1 Net Sef
 • неограничен интернет од 00:00 до 06:00
  • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
  799
  ден./мес.
  Одбери
  Сакате да купите само уред? Одбери

  Тарифа

  Времетраење на договор

  Тип на плаќање

  Тарифа

  Редовна цена


  Основна цена
  90.999 ден.

  Карактеристики

  Технички карактеристики
  Мрежа null
  Пренос на податоци null
  Поврзување Built-in GPS, GLONASS, Galileo, QZSS, and BeiDou Digital compass Wi‑Fi Cellular iBeacon microlocation
  Тип на SIM Dual SIM (nano‑SIM and eSIM)
  Пораки null
  Екран Super Retina XDR OLED display
  Големина на екранот 6.7"
  Резолуција на екранот 2778 x 1284px.
  Камера 12+12+12M rear + 12MP front camera
  Оперативен систем iOS
  CPU Hexa-core (A14 Bionic chip)
  Фрекфенција на освежување null
  Вид на дигитален телевизиски приемник null
  Smart TV
  Android TV
  HDD null
  Графичка картичка null
  Порти null
  Звук null
  VoLTE
  Вградена меморија 256GB
  RAM меморија 6GB
  Мемориска картичка null
  Мемориска картичка капацитет null
  Батерија тип Li-Ion
  Батерија капацитет 3687 mAh
  Македонско мени Не
  Телефонот работи само со А1 SIM картичка Да

  Поддршка