Телефони

Apple iPhone 11 Pro Max 64GB

онлајн достапен
Одбери боја
Тарифа Промени
A1 Neo M
Цена

Неверојатен 6.5” Super Retina LED екран, моќен 16-јадрен процесор, брзи перформанси, супер тројна задна 12 МР + 12 МР + 12 МР камера и 12 МР предна камера, сместени во мобилен телефон со модерен дизајн.

 • 6.5" LED Multi‑Touch HDR display
 • Triple 12MP camera
 • Hexa-core CPU
 • 4GB RAM / 64GB phone memory

Неверојатен 6.5” Super Retina LED екран, моќен 16-јадрен процесор, брзи перформанси, супер тројна задна 12 МР + 12 МР + 12 МР камера и 12 МР предна камера, сместени во мобилен телефон со модерен дизајн.

Одбери боја

Одбраната боја е недостапна за онлајн нарачка

Тарифа

Промени
Онлајн цена
71.999 ден.

65.999 ден.

Достапно на рати во А1 Продажните салони
ден. x 24 рати

A1 Neo L

 • Интернет 20GB
20GB
+ до 100GB A1 Net Sef
 • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
1399 ден.
ден./мес.
Одбери

A1 Neo M

 • Интернет 15GB
15GB
+ до 50GB A1 Net Sef
 • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
799 ден.
ден./мес.
Одбери

A1 Neo S

 • Интернет 1GB
1GB
4G
 • Неограничени минути и SMS пораки 0 SMS-и и неограничени минути кон сите мрежи
499 ден.
ден./мес.
Одбери

A1 Neon

 • Интернет 20GB
20GB
+ неограничен интернет од 00:00 до 06:00 и до 50GB A1 Net Sef
 • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
799 ден.
ден./мес.
Одбери

A1 Senior

 • Интернет 500MB
500MB
4G
 • Неограничени минути и SMS пораки кон A1 и 50 мин. кон останати мрежи
299
ден./мес.
Одбери
Сакате да купите само уред? Одбери

Тарифа

Времетраење на договор

Тип на плаќање

Тарифа

Редовна цена

Онлајн цена


Основна цена
76.999 ден.

Карактеристики

Технички карактеристики
Мрежа null
Пренос на податоци null
Поврзување null
Тип на SIM Nano SIM/E-SIM (second SIM)
Пораки null
Екран LED Multi‑Touch HDR display
Големина на екранот 6.5"
Резолуција на екранот 2688 x 1242px.
Камера Triple 12MP rear + 12MP front camera
Оперативен систем iOS
CPU Hexa-core (2x2.65 GHz Lightning + 4x1.8 GHz Thunder)
Фрекфенција на освежување null
Вид на дигитален телевизиски приемник null
Smart TV
Android TV
HDD null
Графичка картичка null
Порти null
Звук null
VoLTE
Вградена меморија 64GB
RAM меморија 4GB
Мемориска картичка null
Мемориска картичка капацитет null
Македонско мени Не
Телефонот работи само со А1 SIM картичка Да

Поддршка