Телефони

Apple iPhone 11 Pro 64GB

онлајн достапен
Одбери боја
Тарифа Промени
A1 Neo M
Цена

Претставува одличен спој од моќен 16-јадрен процесор, брзи перформанси и одлични функционалности. Модерен дизајн, со 5.8” Super Retina LED екран, како и супер тројна задна 12 МР + 12 МР + 12 МР камера и 12 МР предна камера.

 • 5.8" LED Multi‑Touch HDR display
 • Triple 12MP camera
 • Hexa-core CPU
 • 4GB RAM / 64GB phone memory

Претставува одличен спој од моќен 16-јадрен процесор, брзи перформанси и одлични функционалности. Модерен дизајн, со 5.8” Super Retina LED екран, како и супер тројна задна 12 МР + 12 МР + 12 МР камера и 12 МР предна камера.

Одбери боја

Одбраната боја е недостапна за онлајн нарачка

Тарифа

Промени
Цена

46.499 ден.

Достапно на рати во А1 Продажните салони
ден. x 24 рати

A1 Neo L

 • Интернет 40GB
40GB
+ до 100GB A1 Net Sef
 • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
1399
ден./мес.
Одбери

A1 Neo M+

 • Интернет 30 GB
30 GB
до 100GB со можност за размена
 • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
999
ден./мес.
Одбери

A1 Neo M

 • Интернет 15GB
15GB
+ до 50GB A1 Net Sef
 • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
799
ден./мес.
Одбери

A1 Neon+

 • Интернет 30GB
30GB
до 100GB со можност за рамена
 • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
999
ден./мес.
Одбери

A1 Neon

 • Интернет 15GB
15GB
+ неограничен интернет од 00:00 до 06:00 и до 50GB A1 Net Sef
 • Неограничени минути и SMS пораки кон сите мрежи
799
ден./мес.
Одбери
Сакате да купите само уред? Одбери

Тарифа

Времетраење на договор

Тип на плаќање

Тарифа

Редовна цена


Основна цена
70.999 ден.

Карактеристики

Технички карактеристики
Мрежа null
Пренос на податоци null
Поврзување null
Тип на SIM Nano SIM/E-SIM (second SIM)
Пораки null
Екран LED Multi‑Touch HDR display
Големина на екранот 5.8"
Резолуција на екранот 2436 x 1125px
Камера Triple 12MP rear + 12MP front camera
Оперативен систем iOS
CPU Hexa-core (2x2.65 GHz Lightning + 4x1.8 GHz Thunder)
Фрекфенција на освежување null
Вид на дигитален телевизиски приемник null
Smart TV
Android TV
HDD null
Графичка картичка null
Порти null
Звук null
VoLTE
Вградена меморија 64GB
RAM меморија 4GB
Мемориска картичка null
Мемориска картичка капацитет null
Македонско мени Не
Телефонот работи само со А1 SIM картичка Да

Поддршка